POROZMAWIAJMY O ZDROWIU

Porozmawiajmy o Zdrowiu to społeczno – edukacyjna inicjatywa kierowana do mieszkańców Krakowa, której początki sięgają roku 2007. Ideą spotkań „PoZ” jest podnoszenie świadomości terapeutycznej z obszaru zdrowia i szeroko rozumianej profilaktyki.

Instytut MEDESTETIS od ponad 6 lat dumnie wspiera tą inicjatywę – przez okres naszej współpracy nasi eksperci wzięli udział w kilkunastu spotkaniach, podczas których dzielili się swoją pasją ze słuchaczkami i słuchaczami.

Opowiadaliśmy o zabiegach i profilaktyce starzenia się skóry. Prezentowaliśmy nowości, odczarowaliśmy mity i stereotypy – pokazywaliśmy jak bliska naturalnym procesom zachodzącym w naszych organizmach jest medycyna estetyczna i jak w sposób kompleksowy zadbać o swoje piękno.

Jesteśmy dumni, że wspieramy tak ważną inicjatywę na mapie Krakowa – dzięki niej możemy być bliżej naszych pacjentów.

Wydarzenia uświetniały znane osobowości ze sceny, filmu, literatury. Naszymi gośćmi między innymi byli: Jakub Porada, Dominika Wójciak, Barbara Bursztynowicz, Joanna Szczepkowska, Małgorzata Potocka, Olga Bończyk, Katarzyna Żak, Ewa Kasprzyk, Mariola Bojarska-Ferenc, Beata Sabała-Zielińska.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu.

Więcej informacji na www.porozmawiajmyozdrowiu.com

Organizator akcji:
IMAGE LINE COMMUNICATIONS www.imageline.pl

ROZMOWY O ZDROWIU WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2015

 ROZMOWY O ZDROWIU STYCZEŃ/LUTY 2015

ROZMOWY O ZDROWIU WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2014