Gratulujemy!
Potwierdzenie przyznania rabatu zostało wysłane na podany przez Ciebie adres e-mail.
W ciągu 24 godzin nasze konsultantki skontaktują się z Tobą w celu rezerwacji terminu wizyty.

Czy wiesz, że wspólne zastosowanie endermologii LPG® i fali akustycznej sprawia, że oprócz działania antycellulitowego, intensywnie stymulujemy proces wyszczuplania i ujędrniania skóry?

Dlaczego rekomendujemy wspólne zastosowanie obydwu technologii?

Początkowe zmiany w kierunku powstawania cellulitu mogą być związane z zaburzeniem mikrokrążenia – dzieje się tak z powodu nieefektywnego przepływu krwi m. in. z powodu braku odpowiedniej dawki ruchu, siedzącego trybu życia, czy nawyku zakładania nogi na nogę. W efekcie może dość do powstania zastoju w obrębie naczyń krwionośnych i limfatycznych.

Prowadzi to nie tylko do zahamowania odżywiania struktur naszej skóry, ale również zatrzymuje odprowadzanie toksycznych metabolitów, przez co gromadzą się one w tkance tłuszczowej powodując jej obrzmienie, a w zaawansowanych stadiach zwłóknienia oraz guzki.

Podwójne działanie

Dzięki zastosowaniu technologii Lipomassage LPG® działamy na przyczynę powstawania cellulitu. Poprawiamy mikrokrążenie, przyspieszamy metabolizm komórkowy oraz usuwanie z organizmu toksyn i nadmiaru wody. Dodatkowo, stymulując proces redukcji tkanki tłuszczowej nawet do 70%.

Emitowana przez urządzenie Eat Skin Shock® fala akustyczna działała natomiast punktowo. Rozbija złogi tłuszczowe i prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, co w efekcie widocznie wygładza i ujędrnienia skórę poddawaną zabiegowi.

Szybszy efekt

Dzięki wspólnemu zastosowaniu obydwu technologii pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu: obszary zabiegowe będą mniej zbite i lepiej ukrwione. Twoje nogi będą lżejsze i odciążone, skóra gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Po kilku kolejnych sesjach efekty będą bardziej widoczne: nastąpi redukcja tkanki tłuszczowej, a skóra stanie się jędrniejsza.

Czy wiesz, że w badaniach klinicznych udowodniono, że zastosowana technologia pozwala przyspieszyć proces lipolizy (redukcji tkanki tłuszczowej) nawet o 70% i pobudzić proces produkcji kolagenu do 240%?

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Lipomassage LPG®

Pacjent ubrany w specjalny “kombinezon” – endermowear poddawany jest masażowi, wykonywanemu przy użyciu specjalnie zaprojektowanej do tego głowicy. Każdy pacjent boryka się z różnymi problemami i posiada specyficzny typ sylwetki, dlatego technologia została stworzona tak, aby sprawdzać się w każdej sytuacji. W tym celu urządzenie pracuje w 6 różnych programach zabiegowych. Kosmetolog może dopasować odpowiedni program, aby spełnić oczekiwania pacjenta.

Fala akustyczna Eat SkinShock®

Zabieg wykorzystuje falę akustyczną oraz energię wysokiej częstotliwości w celu wywołania elektrostymulacji mięśni. Wyzwalane przez głowicę fale są efektem transformacji energii kinetycznej wytwarzanej przez sprężone powietrze z kompresora. Energia przenika w głąb tkanki (jest przenoszona w formie skoncentrowanych fal akustycznych rozpraszanych przez specjalnie zaprojektowaną końcówkę głowicy). Impulsy wytwarzają wibracje powodując naprzemienne mechaniczne rozciąganie i relaksację tkanki łącznej.

Najczęściej zadawane pytania

KIEDY POJAWIĄ SIĘ PIERWSZE EFEKTY?

Efekty zauważysz już po pierwszych zabiegach: obszary zabiegowe będą mniej zbite i lepiej ukrwione. Twoje nogi będą lżejsze i odciążone, a skóra gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Po kilku kolejnych sesjach efekty będą bardziej widoczne: nastąpi przyspieszenie procesu redukcji tkanki tłuszczowej, a zmniejszenie cellulitu. Warto pamiętać, że stosowanie się zaleceń kosmetologa, a w tym do zasad zdrowego żywienia może zwiększyć skuteczność zabiegów.

CZY ZABIEGI SĄ BOLESNE?

Nie. Intensywność zabiegów jest zawsze dostosowywana do potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów – dla wielu naszych pacjentów zabieg jest  przyjemnym i relaksującym doświadczeniem.

CZY EFEKTY ZABIEGU SĄ UZALEŻNIONE OD DIETY LUB ĆWICZEŃ?

Tak. Program smukłej sylwetki nie może stanowić alternatywy dla aktywności fizycznej, ale tylko jej uzupełnienie. Ideą marki MEDESTETIS jest promowanie zdrowego stylu życia, dlatego zawsze w okresie trwania programu wyszczuplającego rekomendujemy wzmożoną aktywność fizyczną oraz postępowanie dietetyczne zgodne z zasadami zdrowego żywienia. Wpływa to na efekt programu, ale również na jego trwałość.

ILE TRWA SESJA ZABIEGOWA?

Sesja zabiegowa trwa ok 90 min.

JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ ZABIEGI?

W pierwszym etapie zaleca się wykonywanie 2 zabiegów tygodoniowo, by w zależności od efektów programu ograniczyć ilość do 1 zabiegu w tygodniu.

WARSZAWA
Włodarzewska 81

REJESTRACJA TELEFONICZNA
Tel. kom.: 790 781 181
Tel.: 22 10 10 181