INDEKS PREPARATÓW

Desirial Plus to innowacyjny preparat na bazie kwasu hialuronowego z myślą o kobietach w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym. Został on stworzony przy współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów. 

Ten specjalistyczny preparat ma za zadanie nie tylko wypełnić okolice intymne, ale także je nawilżyć i zmienić kształt. Preparaty Desirial mogą być stosowane do zabiegów dla kobiet w różnym wieku – zarówno tych, które są jeszcze w okresie rozrodczym, jak i pań w fazie menopauzalnej.

W swoim składzie zawiera naturalny antyoksydant jakim jest mannitol, który zapewnia długotrwałe efekty zabiegu.

Działanie:

Przeznaczeniem preparatów Desirial  jest zatrzymywanie objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwości tych obszarów. Zabieg ten można wykonać również kobietom pragnącym poprawić estetykę okolic intymnych, a także w przypadku gdy wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Dodatkowo pobudzeniu ulegają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonywany jest przez lekarza w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30min. Preparat Desirial wstrzykiwany jest za pomocą cienkich igieł, dzięki czemu procedura jest dla pacjentki bardziej komfortowa. Pierwsze efekty można już zaobserwować po tygodniu od wykonania zabiegu a utrzymują się one do dwóch lat.