dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz

specjalista dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii z wieloletnim stażem. Ukończyła 2 letnie szkolenie z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society.

Dr Marcinkiewicz jest stypendystką prestiżowego Stypendium Otto-Braun-Falco. Pracowała jako nauczyciel akademicki w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Badania naukowe prowadziła m.in. w laboratorium biologii komórkowej Kliniki Dermatologicznej Uniwersytetu im. Christiana Albrechta w Kilonii.

Od lat z sukcesem prowadzi praktykę lekarską, pogłębiając swoją wiedzę podczas licznych konferencji i szkoleń. Każdemu pacjentowi poświęca wiele uwagi i dobiera indywidualny plan leczenia zarówno w zakresie dermatologii jak i dermatologii estetycznej.

Kraków
Warszawa