dr n. med. Monika Grzelec-Mojzesowicz

lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Po zakończeniu studiów przez ponad 10 lat łączyła pracę kliniczna w szpitalu z praca naukowa. Od zawsze w obszarze zainteresowań łączyła specjalności typowo zabiegowe z naukowym podejściem do leczenia pacjentów. Jako długoletni pracownik naukowy Polskiej Akademi Nauk badała wpływ wolnych rodników na komórki organizmu oraz możliwe metody ograniczenia ich niszczycielskiej siły. W 2005 r. obroniła prace doktorską badając wpływ tlenku azotu i jego wolnych rodników na naczynia.Posiada specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu ruchu i od 20 lat jest lekarzem operującym w tej specjalności w szpitalu Św. Anny w Warszawie.
Pozwoliło to wypracować wysokie umiejętności manualne w pracy z pacjentami i w naturalny sposób skłoniło do zainteresowania się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, studia podyplomowe ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2017 r.

monika_grzelec_mojzesowicz_2

W swojej pracy łączy wiedzę z różnych dziedzin, aby na dłużej zachować zdrowie, witalność oraz młody wygląd swoich pacjentów. Duży nacisk kładzie na ocenę ogólnego stanu zdrowia, sprawności i kondycji pacjenta, wierząc że zachowanie naturalnego piękna zależy w równym stopniu od prawidłowego doboru zabiegów estetycznych jak i dobrego stanu całego organizmu. W swojej praktyce promuje indywidualne podejście terapeutyczne, jako klucz do osiągnięcia najlepszego efektu leczenia, a tym samym zadowolenia pacjenta. Prawidłowo dobraną aktywność ruchową uważa za integralną część leczenia, którego końcowym efektem ma być nie tyko lepszy wygląd ale i lepsze samopoczucie. Prywatnie matka dwu synów, wielbicielka starej Warszawy i zapalona snowboardzistka. Realizuje się w ruchu i w działaniu, co poleca także pacjentom. Uważa, że nie ma problemu którego nie można rozwiązać i trudności której nie można pokonać.

Kraków
Warszawa