PROGRAM ODMŁODZENIE

OPIS PROGRAMU ZABIEGOWEGO

Marzysz, aby pozbyć się zmarszczek i ubytków w skórze twarzy? Pragniesz ujędrnić i uelastycznić swoją skórę, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia? Oczekujesz trwałych  i kompleksowych efektów leczenia?

Natychmiastowe efekty leczenia osiągamy dzięki wspólnym i połączonym zastosowaniu czterech metod terapeutycznych tj. preparatów na bazie kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego i kompleksowego programu dietetycznego regulującego gospodarkę wodno-żywieniową ,zapewniającą odpowiednie odżywienie skóry od wewnątrz.

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w naszym organizmie polisacharydem, występującym głównie w skórze i  odpowiadającym przede wszystkim za jej prawidłowe napięcie i odpowiednie nawilżenie. Jego zastosowanie pozwala na natychmiastowe uzupełnienie ubytków oraz spektakularne wymodelowanie owalu twarzy , policzków i ekspozycji ust. Dzięki zastosowaniu botoksu terapia przynosi również oczekiwane efekty w redukcji zmarszczek mimicznych. Mięśnie mimiczne w które podaje się toksynę botulinową stają się rozluźnione co w efekcie powoduje wygładzenie linii skóry – zwiększa to również skuteczność terapii hialuronowej.

Podawanie osocza bogatopłytkowego stymuluje natomiast komórki macierzyste do namnażania oraz pobudzania fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu. Przyśpiesza to  regenerację i odnowę skóry, a tak ze jej nawilżenie i odmłodzenie. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji. Zaawansowane leczenie zabiegowe jest wspierane przez odpowiednią politykę żywieniową, co zapewnia długotrwałość efektów programu zabiegowego.

WSKAZANIA:

 • Głębokie zmarszczki i bruzdy
 • Zapadnięte policzki i wiotkość skory
 • Spadek jędrności, sprężystości i nawilżenia

CZAS TRWANIA: 11 TYGODNI

Koszt standardowych zabiegów: 9250 – 11000 zł
Koszt w ramach programu zabiegowego – 7850 – 9350 zł (15% rabatu od cen zastosowanych preparatów oraz kosztów konsultacji dietetycznych)
Płatność ratalna: NIE

odmlodzenie

Przeprowadzenie zabiegów w ramach określonego pakietu jest możliwe tylko po uwzględnieniu wskazań terapeutycznych.
Ze względu na występowanie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania określonych zabiegów istnieje możliwość  wprowadzenia zmian w obrębie proponowanych pakietów po uzgodnieniu z lekarzem, dietetykiem lub kosmetologiem.

 • MEDYCYNA ESTETYCZNA:
  • Nici hialuronowe
  • Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
  • Powiększanie ust
  • Botoks na co najmniej 3 okolice
  • Osocze bogatoplytkowe (3 zabiegi)
 • DIETETYKA:
  • 14 dniowy program żywieniowy x 2 (1 aktualizacja jadłospisu)

Medycyna estetyczna nie jest nauką ścisłą i mimo wykonywania zabiegów w oparciu o najlepszą wiedzę medyczną oraz najnowocześniejsze technologie, Instytut MEDESTETIS nie może zagwarantować skuteczności leczenia, która jest uzależniona od indywidualnych czynników.

PROGRAM ZABIEGOWY MOŻE BYĆ PROWADZONY PRZEZ