PROGRAM ODNOWA

OPIS PROGRAMU ZABIEGOWEGO

Marzysz, aby przywrócić swojej skórze dawny blask? Pragniesz pozbyć się uporczywych przebarwień i blizn, których nie ukrywa nawet mocny makijaż? Oczekujesz trwałych  i kompleksowych efektów leczenia?

Główny celem programu ODNOWA jest bardzo głęboka przebudowa tkanek i komórek skóry przy zastosowaniu technologii laserowych – zalecanych w sytuacji znacznych obszarów bliznowacenia, będących najczęściej konsekwencją trądziku młodzieńczego. Blizny, mimo że stanowią niechcianą i nielubianą pamiątkę z  okresów lub wydarzeń naszego życia, są często traktowane jako nieodłączny element naszej twarzy lub ciała – wielokrotnie jednak nie zdajemy sobie sprawy, że blizny to zmiana skórna, którą można wyleczyć przywracając skórze pierwotny charakter.

Program ODNOWA to propozycja 14 tygodniowej terapii laserowej wspieranej właściwościami osocza bogatopłytkowego oraz kompleksowym programem dietetycznym, który zapewni odpowiednie odżywienie skóry od wewnątrz.

WSKAZANIA:

  • Blizny potrądzikowe o głębokim charakterze
  • Znaczna utrata koloru
  • Przebarwienia

CZAS TRWANIA: 14 TYGODNI 

Koszt standardowych zabiegów: 6250

Cena w programie zabiegowym: 5300 zł (cena uwzględnia całkowity koszt zabiegów i konsultacji kontrolnych)
Płatność ratalna: NIE

odnowa

Ze względu na występowanie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania określonych zabiegów istnieje możliwość niewielkich zmian w obrębie proponowanych pakietów po uzgodnieniu z lekarzem, dietetykiem lub kosmetologiem. Przeprowadzenie zabiegów w ramach określonego pakietu jest możliwe tylko po uwzględnieniu wskazań terapeutycznych.

MEDYCYNA ESTETYCZNA:

  • Frakcyjny resurfacing skóry | Laser frakcyjny C02 FLAMMING FRAX (3 zabiegi na twarz)
  • Osocze bogatopłytkowe | Twarz – (3 zabiegi)

DIETETYKA:

  • 14 dniowy program żywieniowy x 2 (1 aktualizacja jadłospisu)

Medycyna estetyczna nie jest nauką ścisłą i mimo wykonywania zabiegów w oparciu o najlepszą wiedze medyczną oraz najnowocześniejsze technologie, Instytut MEDESTETIS nie może zagwarantować skuteczności leczenia, która jest uzależniona od indywidualnych czynników.

PROGRAM ZABIEGOWY MOŻE BYĆ PROWADZONY PRZEZ