PROGRAM WYSMUKLENIE

OPIS PROGRAMU ZABIEGOWEGO

Nie wiesz jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów?
Pragniesz ujędrnić i wysmuklić swoją sylwetkę?
Oczekujesz trwałych  i kompleksowych efektów leczenia?

POZNAJ CHARAKTERYSTYKĘ NASZEGO PROGRAMU ZABIEGOWEGO

Podstawą do osiągnięcia i utrzymania odpowiedniej masy ciała jest zdrowa i zbilansowana dieta dopasowana odpowiednio do indywidualnych potrzeb naszego organizmu. Program WYSMUKLENIE przygotowany przez naszych ekspertów z dziedzin dietetyki, medycyny estetycznej i kosmetologii,  oparty jest na innowacyjnym połączeniu zaawansowanych metod zabiegowych, które zwiększają skuteczność i efektywność terapii. Pierwszym etapem programu jest przeprowadzenie testu GENEODIET, który pozwala stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy i ułożyć zdrową dietę na podstawie różnorodnych informacji zapisanych w naszym kodzie genetycznym. Wspomaganiem programu dietetycznego są zabiegi Lipolizy w połączeniu z Lipomassage LPG, dzięki którym modelujemy sylwetkę i usuwamy tłuszcz z miejsc opornych na odchudzanie.

WSKAZANIA:

  • Problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała
  • Miejscowe otłuszczenie
  • Redukcja cellulitu

CZAS TRWANIA: 13 TYGODNI

Koszt standardowych zabiegów: 7450 zł
Cena w programie zabiegowym: 6300 zł (w zależności od ilości miejscowych otłuszczeń, cena uwzględnia całkowity koszt zabiegów i konsultacji kontrolnych)
Płatność ratalna: NIE

wysmuklenei

Ze względu na występowanie ewentualnych przeciwskazań do wykonania określonych zabiegów istnieje możliwość niewielkich zmian w obrębie proponowanych pakietów po uzgodnieniu z lekarzem, dietetykiem lub kosmetologiem. Przeprowadzenie zabiegów w ramach określonego pakietu jest możliwe tylko po uwzględnieniu wskazań terapeutycznych.

  • Konsultacja dietetyczna z pomiarami beztłuszczowej masy ciała i wykonaniem testu GENODIET COMPLETO
  • Konsultacja lekarska w zakresie miejscowych otłuszczeń
  • Konsultacje dietetyczne z ustaleniem diety 14 dniowej na podstawie testu GENODIET wraz z aktualizacja jadłospisu po okresie 45 dni
  • Lipoliza miejscowych otłuszczeń sylwetki – 3 zabiegi wykonane przez lekarza
  • Lipomassage LPG  ciała ze szczególnym uwzględnieniem miejsc poddawanych lipolizie – 20 zabiegów


Medycyna estetyczna nie jest nauką ścisłą i mimo wykonywania zabiegów w oparciu o najlepszą wiedzę medyczną oraz najnowocześniejsze technologie, Instytut MEDESTETIS nie może zagwarantować skuteczności leczenia, która jest uzależniona od indywidualnych czynników.
Skuteczność programu WYSMUKLENIE  jest również uzależniona od postępowania pacjenta w okresie między zabiegowym oraz stosowania się do zaleceń lekarskich.

PROGRAM ZABIEGOWY JEST PROWADZONY PRZEZ: