PROGRAMY ZABIEGOWE INSTYTUTU MEDESTETIS

Ponad 8 lat kompleksowej opieki terapeutycznej udowodniły nam jak efektywne może być połączenie wiedzy, doświadczenia i innowacyjnych technologii.

Dzisiaj, kiedy wydaje się, że medycyna estetyczna oferuje niemal nieograniczone możliwości wpływania na jakość naszego życia, wyższy standard opieki oznacza nie tylko indywidualizowanie terapii, ale przede wszystkim szerokie i wielospecjalistyczne spojrzenie na zdrowie naszych pacjentów – tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić długoterminową skuteczność leczenia.

Programy zabiegowe Instytutu MEDESTETIS to efekt konsekwentnego rozszerzania naszej oferty medycznej, wykraczającej poza leczenie zabiegowe  – w ich przygotowaniu brali udział eksperci z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii i dietetyki. Uważamy, że tylko dzięki holistycznej perspektywie jesteśmy w stanie oferować wyższy standard opieki i skuteczności leczenia. Opracowując nasze autorskie programy zabiegowe wzięliśmy pod uwagę efektywność, ale również bezpieczeństwo naszych pacjentów – to fundament filozofii marki MEDESTETIS i współpracy naszej kadry z pacjentami.

Program zabiegowy to propozycja wielotygodniowej współpracy z kilkoma specjalistami w zależności od wskazań i kategorii leczenia – konsultacje, zabiegi i wizyty kontrolneEfektem pierwszej konsultacji jest ustalenie wskazań do programu zabiegowego, wyjaśnienie całego przebiegu współpracy i  opracowanie długofalowego kalendarza zabiegowego. Zaplanowanie przebiegu leczenia pozwala nam wówczas na ustalenie i rezerwacje dogodnych terminów wizyt, tak aby  były one najdogodniejsze dla pacjenta, a co ważne, umożliwiały jednocześnie wielozabiegowe wizyty u wszystkich specjalistów (lekarzy, kosmetologów, dietetyków).
W trakcie trwania programu zabiegowego pacjent jest pod stałą opieką lekarza prowadzącego, który na bieżąco monitoruje efekty zabiegów i wprowadza ewentualne modyfikację.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi propozycjami programów zabiegowych Instytutu MEDESTETIS.