MIESIĄC KOBIET W INSTYTUCIE MEDESTETIS


Jeden dzień to stanowczo za krótko, dlatego Święto Kobiet trwa u nas cały Marzec – #miesiackobiet to kilka tygodni wyjątkowych ofert promocyjnych z dedykacją dla kondycji skóry i smukłej sylwetki.

Marzec to czas, gdy przyroda budzi się do życia, a dzień staje się dłuższy oraz znacznie cieplejszy. Pierwsze promienie słoneczne dostarczają nam znacznie więcej energii do życia, a nasza skóra i organizm budzi się z zimowego snu. To też ostatni dzwonek, aby odpowiednio przygotować do wiosny swoją cerę i ciało.

Alma Harmony ClearLift® 
Nieinwazyjna stymulacja | Nieablacyjny resurfacing skóry
Twarz | Szyja | Dekolt – 1300 zł zamiast 1600 zł

Technologia laserowa Clear Lift® to pierwszy na świecie nieablacyjny laser o tak dużej mocy (QSwitch). Jego innowacyjność polega przede wszystkim na tym, że pomimo mocy wiązki lasera nie uszkadza podczas zabiegu zewnętrznych warstw skóry, skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. Wpływa to bardzo istotnie na szybki proces gojenia i krótki okres rekonwalescencji po zabiegu.

Ultraskin II Absolute®
Nieinwazyjny lifting twarzy | Modelowanie i konturowanie sylwetki
Za każde wykonane 100 impulsów – dodatkowe 25 impulsów w prezencie

Ultraskin II Absolute to najsilniejsza, bezinwazyjna forma terapii zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU), polegającej na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze. Zastosowanie technologii HIFU sprawia, że zabieg jest nieinwazyjny. Oznacza to, że nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka oraz uszkodzeń tkanek przyległych, dlatego też bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności.

Restylane Kysse (1ml)– 1100 zł zamiast 1250 zł
Modelowanie ust 
kwasem hialuronowym

Preparat ten zajmuje wyjątkowe miejsce wśród wypełniaczy do ust; nadaje im gładki, naturalny wygląd i zawiera miejscowy środek znieczulający, który poprawia komfort i zapewnia jak najlepsze samopoczucie podczas zabiegu.

Geneo® – Twarz+szyja+dekolt+dłonie – 800 zł zamiast 1000 zł

Zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia GeneO®, to błyskawiczna procedura pielęgnująca skórę, dająca jednoczesny efekt dotlenienia, złuszczania i wchłaniania substancji rewitalizujących skórę. Idealny zabieg przed „wielkim wyjściem”. Dostępne są dwa rodzaje zabiegu: rozjaśniający „Neo-Bright” lub odmładzający „Neo- Revive”.

Piękne i gładkie ciało w pakiecie – rabat na drugi i kolejny pakiet:

Przy jednorazowym wykupie min. 2 dowolnych pakietów zabiegowych – za drugi i kolejny pakiet pacjent otrzymuje 5% rabatu.
Rabaty się sumują, aż do osiągnięcia maksymalnej zniżki 20% na całość.
Przykład – pakiet 3 zabiegów Palomar Vectus®, epilacja laserowa (obszar pachy); pakiet 3 zabiegów Palomar Vectus®, epilacja laserowa (obszar bikini); pakiet 10 zabiegów wyszczuplających Lipomassage®.
W promocji pakietowej pacjent otrzymuje 5% rabatu (za drugi pakiet) + 5% rabatu (za trzeci pakiet) = 10% na wszystko.

Promocja trwa do 31.03.2018 r. i nie łączy się z innymi programami rabatowymi. Wykonanie zabiegu promocyjnego nie generuje punktów w programie lojalnościowym.