JESIENNA REWITALIZACJA W INSTYTUCIE MEDESTETIS


Lato to wspaniały czas dla naszego ducha, lecz niekoniecznie dla naszej skóry – wysokie temperatury oraz silne nasłonecznienie mają niebagatelny wpływ na szereg zachodzących w niej procesów, których efektem może być odwodnienie, zaburzenie kolorytu oraz przyspieszenie procesu starzenia.
To wszystko sprawia, że może ona obecnie wymagać bardziej intensywnej i zaawansowanej regeneracji.  Zapraszamy do zapoznania się w propozycją zabiegów rewitalizacyjnych, przygotowaną przez ekspertów Instytutu MEDESTETIS.

Cel nr 1 – redukcja przebarwień i poprawa kolorytu.
Procedura łączona Alma Clearlift® + Alma Dye-VL® – pakiet 3 zabiegów z dodatkowym 20% rabatem.

Zabieg Clearlift® umożliwia zniwelowanie pierwszych oznak fotostarzenia objawiających się w postaci zmarszczek, bruzd, ale może być również stosowany w leczeniu przebarwień posłonecznych o niskim stopniu nasilenia, melazmy czyli przebarwień hormonalnych, rozszerzonych porów skórnych. Zabieg Dye-Vl® to nieinwazyjny sposób likwidacji zmian naczyniowych oraz przebarwień skóry. Polega on na termicznym, kontrolowanym uszkadzaniu komórek, w których nagromadziła się melanina lub hemoglobina, co powoduję redukcję widocznych zmian.

Cel nr 2 – głęboka regeneracja skóry.
Procedura Alma iPixel® – pakiet 3 zabiegów z dodatkowym 10% rabatem.

Terapia opiera się na w pełni kontrolowanym uszkadzaniu i przebudowie komórek skóry. W ten sposób dochodzi do regeneracji struktury skóry. Nowopowstałe komórki wspomagają proces odbudowy tkanek, jak również przyspieszają produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.

Cel nr 3 – lifting skóry i poprawa napięcia.
Zabieg Ultraskin II (HIFU) z dodatkowym 10% rabatem.


Ultraskin II to najsilniejsza, bezinwazyjna forma terapii zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU), polegającej na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze. Zastosowanie technologii HIFU sprawia, że zabieg jest nieinwazyjny. Oznacza to, że nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka oraz uszkodzeń tkanek przyległych, dlatego też bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności.

Cel nr 4 – intensywne nawilżenie skóry.
Pakiet 3 zabiegów mezoterapii NEAUVIA Organic Hydro Deluxe (2,5ml) 2900 zł zamiast 3750 zł.

Pakiet zabiegów zakupiony w okresie promocji jest ważny bezterminowo. Promocja nie łączy się z innymi programami rabatowymi dostępnymi w Instytucie MEDESTETIS. Promocja trwa do 30.11.2017 r.