KADRA MEDYCZNA

PIĘKNO WYMAGA WIEDZY I DOŚWIADCZENIA

dr n. med. Joanna Kuschill – Dziurda

specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej,
dyrektor medyczny MEDESTETIS

joannaDyplom lekarza medycyny uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Przebyła szereg kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging w kraju i za granicą, co pozwala jej sprawnie stosować techniki upiększania twarzy i ciała (odbudowa objetości twarzy przy użyciu kwasu polimlekowego (Sculptra) i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse), iniekcje toksyny botulinowej w leczeniu zmarszczek mimicznych i nadpotliwości, wypełniacze z kwasu hialuronowego (nici hialuronowe, miękki lifting, likwidacja zmarszczek, bruzd, wypełnianie ust i policzków), mezoterapia, lipoterapia, skleroterapia, peelingi medyczne, nici liftingujące typu Silhoette Soft i wiele innych.
Celem doskonalenia umiejętności wśród najlepszych przebyła w roku 2007 szkolenie u Dr Elisabeth Dancey w Klinice w Londynie.

W codziennej pracy z pacjentami staram się budowac atmosferę spokoju, bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania. Uważam to za priorytet podczas każdej wizyty.

IMG_8646Przez 7 lat pracowała w II Katedrze Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w której zarówno jako lekarz klinicysta, jak i jako asystent nauczała medycyny polskich i obcojęzycznych studentów medycyny i pielęgniarstwa.

W roku 2011 zdała egzamin specjalistyczny i otrzymała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Posiadanie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych pozwala jej na niezwykle holistyczne podejście do każdego pacjenta, uwzględniające szczególnie silnie wpływ przeprowadzanych zabiegów na ogólne zdrowie pacjenta.

W roku 2013 obroniła doktorat pt. „Fenotypy kliniczne astmy z nadwrażliwością na aspirynę” na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i otrzymała tytuł doktora nauk medycznych.

Od roku 2011 do 2014 pracowała w Poradni Alergologicznej Szpitala Klinicznego w Warszawie, gdzie specjalizowała się w alergologii. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalistycznego w 2015 roku uzyskała tytuł alergologa.

REKOMENDACJE PACJENTÓW

 • Potwierdzam, że Pani dr Kuschll-Dziurda jest znakomitym lekarzem! Wypełnienie zrobione przez dr Kuschill-Dziurdę jest bardzo subtelne i estetyczne. Sam zabieg był całkowicie bezbolesny a końcowy efekt dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Polecam serdecznie!

  Joannaźródło: MEDESTETIS ONLINE
 • Jestem pod wrażeniem wiedzy, rzetelności oraz podejścia do pacjenta, jakimi cechuje się Pani dr Joanna Kuschill – Dziurda. Poddałam się pierwszemu w życiu zabiegowi modelowania policzków i owalu twarzy. Konsultacja przed zabiegiem była bardzo szczegółowa - Pani doktor wyjaśniła istotę zabiegu i wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie. Zaufałam i jestem pod dużym wrażeniem. Zabieg przywrócił mi jędrność i objętość skóry. Wyglądam na 10 lat młodszą. Rewelacja! Szczerze polecam.

  MMartaznanylekarz.pl
 • Doktor Kuschill-Dziurda jest znakomitym lekarzem, moim zdaniem najlepszym specjalistą od tzw "obstrzykiwania". Polecam gorąco każdemu. i nie ma się czego obawiać, zmiany zrobione przez dr Kuschill-Dziurdę Doktor są subtelne i estetyczne. aż miło na siebie popatrzeć :)

  Paulina_Rznanylekarz.pl
 • Polecam z czystym sumieniem Panią dr Joannę Kuschill-Dziurdę. U pani doktor miałam wykonany zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym i szczerze przyznaję usta po zabiegu są nawilżone, pełniejsze i co najważniejsze bez sztucznego efektu. Panią doktor polecam wszystkim, którzy chcą w sposób naturalny poprawić swoją urodę.

  Katarzynaźródło: MEDESTETIS ONLINE

10175040_10152084683048865_1374288495_nJest autorem publikacji i doniesień naukowych oraz członkiem towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, World Society Interdisciplinary AntiAging Medicine (WOSIAM), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD) i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.
Występuje jako ekspert programu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”, pisze artykuły na temat medycyny estetycznej celem przybliżenia tego tematu pacjentom oraz szkoli lekarzy z zakresu podawania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.