ENDERMOLIFT LPG®

W SKRÓCIE
Cena od 130 zł
Czas zabiegu 20-40 min
Znieczulenie NIE
Chłodzenie po zabiegu NIE
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 10-20 zabiegów | 2-3 razy/tydzień
Czas utrzymywania efektów do 6 mc

TECHNOLOGIA ZABIEGU ENDERMOLIFT LPG®:

Cellu M6 Endermolab® to obecnie najnowocześniejsze na rynku medycyny estetycznej urządzenie, oferujące unikalną technologie ENDERMOLOGIE®. To innowacyjne (zintegrowane z łóżkiem zabiegowym) i kompleksowe urządzenie do zabiegów wykorzystujące pełen zakres bogatych możliwości techniki LPG w zabiegach estetycznych.

Technologia zabiegów endermologicznych polega na równoległym zastosowaniu elektronicznie sterowanych rolek oraz zjawiska próżni, które stymulują wierzchnie warstwy skóry. W efekcie dochodzi do reakcji chemicznych w jej wnętrzu polegających m.in. na stymulacji komórek do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

Badania kliniczne potwierdzają, że technologia LPG pozwala na wykonanie zabiegów nie tylko na poziomie naskórka czy skóry właściwej, ale również w obrębie tkanki podskórnej zwiększając lipolizę tkanki tłuszczowej nawet do 70% oraz produkcję kolagenu o 240%.

EFEKTY ZABIEGU ENDERMOLIFT LPG:

ENDERMOLIFT™ to innowacyjna procedura zabiegowa wykonywana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej na rynku technologii endermologicznej tj. aparatu CELLU M6®. Podczas zabiegu dochodzi do wywołania mikrouderzeń oddziałujących na powierzchnię skóry, które stymulują komórki młodości i reaktywują naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Efektem zabiegu ENDERMOLIFT™ jest odmłodzenie skóry – bezinwazyjny lifting polegający na przywróceniu naturalnej sprężystości i blasku skóry oraz likwidacji drobnych zmarszczek. ENDERMOLIFT™  to procedura w pełni naturalna, którą dogłębnie przywraca skórze gęstość likwidując przy tym oznaki starzenia się skóry.

W badaniu klinicznym przeprowadzonym w roku 2013 w Katedrze Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Besancon (Francja) pod nadzorem prof. Humberta potwierdzono następujące wyniki  terapii ENDERMOLIFT™:

+ 80% wzrostu syntezy kwasu hialuronowego,
+ 46% wzrostu produkcji włókien elastynowych,
+ 21% poprawy zagęszczenia skóry,
+23% spowolnienia rozpadu włókien kolagenowych.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg jest przeprowadzany przez dyplomowanego kosmetologa po ustaleniu wskazań i wykluczeniu przeciwwskazań. Polega na wykonywaniu specjalną głowicą masażu twarzy, podczas którego dochodzi do stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych skóry tj. produkcji kolagenu i włókien elastynowych. Kosmetolog ma do dyspozycji 6 programów zabiegowych zależnych od wskazań i oczekiwań pacjenta:

  • Rozświetlenie
  • Pielęgnacja oczu
  • Odmłodzenie
  • Ujędrnienie
  • Wyszczuplenie
  • Detoksykacja

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 20 do 40 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Zabieg zazwyczaj nie wymaga okresu rekonwalescencji. Wyjątkowo może pojawić się przemijające lekkie opuchnięcie, ból, swędzenie, zasinienie lub przebarwienie oraz wrażliwość na ból.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Efekty zabiegów wykonywanych w serii utrzymują się do 6 miesięcy.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ:

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – ENDERMOLIFT LPG®