HYDROBALANS

W SKRÓCIE
Cena od 850 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodni, zabieg przypominający co 6 mc
Czas utrzymywania efektów 12-18 miesięcy

EFEKTY ZABIEGU HYDROBALANS:

Rezultaty są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu – następuje związanie wody i powiększenie objętości danej okolicy. Zabieg hydrobalans intensywnie nawilża skórę od wewnątrz – delikatnie i naturalnie wygładza i zapewnia jedwabisty wygląd. Poprawia uwodnienie zwiększając elastyczność i rekonstruując strukturę skóry.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazań oraz wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej. Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem znieczulającym, a w razie takiej potrzeby wykonywane jest znieczulenie dentystyczne.

Do zabiegu hydrobalans stosowane są preparaty z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Zabieg jest wykonywany przy użyciu mikrokaniuli tj. tępo zakończonej igły. Kaniula jest wprowadzana w obręb poddawany leczeniu, po uprzednim wykonaniu nakłucia mikroigłą. Technika „miękkiego” liftingu pozwala na rozprowadzenie preparatu na dużym obszarze podczas „wycofywania” kaniuli – w efekcie ilość nakłuć i dyskomfort pacjenta jest ograniczony do minimum.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Dzięki zastosowaniu kaniuli zabieg niemal nie powoduje uszkodzeń tkanki podskórnej i zakończeń nerwowych, co ogranicza do minimum okres rekonwalescencji po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk miejscowy, ustępujący po ok. 4 godzinach.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Czas utrzymywania się efektów zabiegu zależy od zastosowanego preparatu oraz trybu życia i cech indywidualnych osoby, u której został zastosowany. Zazwyczaj preparaty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ:

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – HYDROBALANS