iPIXEL™ – ALMA HARMONY XL

W SKRÓCIE
Cena od 700 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Znieczulenie Opcjonalnie
Chłodzenie po zabiegu TAK
Zdolność do pracy zależna od obszaru zabiegu
Sugerowana seria 3 zabiegi
Czas utrzymywania efektów do 24 mc po wykonaniu serii zabiegów

TECHNOLOGIA ZABIEGU ABLACYJNEGO RESURFACINGU SKÓRY:

Zabieg ablacyjnego resurfacingu skóry iPIXEL™ jest wykonywany dzięki zastosowaniu innowacyjnej i wielofunkcyjnej platformy Harmony XL (ALMA LASERS) przeznaczonej do zabiegów dermatologicznych i estetycznych. Nowoczesna technologia wykorzystana w produkcji platformy, umożliwia zastosowanie wielu kategorii zabiegowych działających w oparciu o laser, światło, ultradźwięki oraz przeróżne głowice aplikacyjne.

EFEKTY ZABIEGU ABLACYJNEGO RESURFACINGU SKÓRY:

W efekcie ablacyjnego resurfacingu iPixel™ dochodzi do głębokiej odbudowy tkanek skórnych (również na poziomie skóry właściwej) co prowadzi do redukcji przebarwień i likwidacji niedoskonałości w postaci drobnych zmarszczek, blizn, rozstępów.

Zabieg laserowego odmładzania skóry jest szczególnie polecany pacjentom oczekującym skutecznego, szybkiego i względnie nieinwazyjnego sposobu na poprawę kondycji skóry.

JAK WYGLĄDA ZABIEG ABLACYJNEGO RESURFACINGU SKÓRY:

Zabieg wykonywany jest przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazań oraz wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym z zastosowaniem kremu znieczulającego.

Procedura zabiegowa iPixel™ polega na wykonaniu dobrze kontrolowanych mikrourazów termalnych (mających postać zespołu punktów (pixeli)) przy jednoczesnym pozostawieniu nienaruszonego otoczenia komórkowego, który stanowi naturalną bazę do rozpoczęcia procesu odbudowy tkanek; w tym włókien kolagenowych i elastynowych.

Bardzo szybka i silna regeneracja jest możliwa dzięki temu, że każde uszkodzenie jest otoczone fragmentem nieuszkodzonej, zdrowej tkanki.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Bezpośrednio po zabiegu widoczne jest zaczerwienienie i obrzęk, a sama skóra wydaje się bardzo naciągnięta (skórę można porównać do bardzo mocno opalonej, z lekko widoczną drobną siateczką).

Proces gojenia trwa do 4 tygodni. Po jego zakończeniu w zależności od zaleceń lekarza, zabieg należy powtórzyć. Po zabiegu nie należy opalać skóry. Należy ją pielęgnować preparatami zaleconymi przez lekarza.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

W przypadku wykonania serii zabiegów zgodnie z zaleceniami lekarza, efekty utrzymują się nawet do 24 miesięcy.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Infekcja bakteryjna lub wirusowa,
  • Zaburzenia układu immunologicznego,
  • Izotretynoina (w ciągu ostatnich 6-9 miesiącach),
  • Twardzina,
  • Radioterapia,
  • Zaburzenia gojenia,
  • Ciąża i karmienie piersią,
  • Typ skóry VI,
  • Inne możliwe przeciwwskazania to nieregularna pigmentacja skóry (łuszczyca, bielactwo) oraz nawracające infekcje.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ:

TAGI

Instytut MEDESTETIS | Kraków – Laseroterapia, iPixel, Resurfacing