Mezoterapia anti aging

W SKRÓCIE
Cena od 500 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 3-6 zabiegów w odstępach co 1-4 tygodnie
Czas utrzymywania efektów 4-12 mc

Efekty mezoterapii

Wspólną cechą łączącą wszystkie mezoterapeutyki jest bogata zawartość witamin, minerałów, aminokwasów i kwasu hialuronowego powodującego głębokie odżywienie i odnowienie skóry właściwej. Jednakże w zależności od zastosowanego preparatu zabiegi mezoterapii mogą przynosić różne efekty. Powodują m.in. przywrócenie optymalnej gęstości i nawilżenia, spłycenie powierzchownych zmarszczek, rozjaśnienie i poprawę kolorytu skóry, aktywną regeneracje i ochronę skóry. Po zabiegach jest ona pozbawiona szarości, zmęczenia i wiotkości. Jest gładka, napięta, nawilżona oraz rozświetlona.

Jak wygląda zabieg mezoterapii?

Mezoterapia to procedura zabiegowa o bardzo szerokim zastosowaniu w procesie rewitalizacji i poprawy jakości skóry, gdzie przeznaczenie i efekt pozabiegowy jest zależny od rodzaju zastosowanego preparatu.
Zabieg mezoterapii jest wykonywany przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazania do zabiegu oraz wykluczenia przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej.
Mimo, że zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego, ze względu na komfort pacjenta stosowane jest czasami znieczulenie kremem na około 1 godzinę przed zabiegiem.
Zabieg polega na podaniu bezpośrednio pod skórę, odpowiedniego do potrzeb terapeutycznego koktajlu, posiadającego substancje lecznicze, regenerujące i odżywcze.
Następnie lekarz wykonujący zabieg przeprowadza masaż punktowy obszaru poddawanego zabiegowi w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu pod skórą.

Czas zabiegu

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

Okres rekonwalescencji

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim może wystąpić obrzęk miejscowy, ustępujący zazwyczaj po ok. 4 godzinach.

Czas utrzymywania się efektów

Regularne poddawanie się zabiegom w cyklu (seria 3-6 zabiegów w odstępach co 1-4 tygodnie) powoduje utrzymanie stałego efektu głębokiego odżywienia.

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Zabieg jest wykonywany przez

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – Mezoterapia Kraków