MEZOTERAPIA ANTI AGING

W SKRÓCIE
Cena od 500 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 3-6 zabiegów w odstępach co 1-4 tygodnie
Czas utrzymywania efektów 4-12 mc

EFEKTY MEZOTERAPII:

Wspólną cechą łączącą wszystkie mezoterapeutyki jest bogata zawartość witamin, minerałów, aminokwasów i kwasu hialuronowego powodującego głębokie odżywienie i odnowienie skóry właściwej. Jednakże w zależności od zastosowanego preparatu zabiegi mezoterapii mogą przynosić różne efekty. Powodują m.in. przywrócenie optymalnej gęstości i nawilżenia, spłycenie powierzchownych zmarszczek, rozjaśnienie i poprawę kolorytu skóry, aktywną regeneracje i ochronę skóry. Po zabiegach jest ona pozbawiona szarości, zmęczenia i wiotkości. Jest gładka, napięta, nawilżona oraz rozświetlona .

JAK WYGLĄDA ZABIEG MEZOTERAPII?

Mezoterapia to procedura zabiegowa o bardzo szerokim zastosowaniu w procesie rewitalizacji i poprawy jakości skóry, gdzie przeznaczenie i efekt pozabiegowy jest zależny od rodzaju zastosowanego preparatu.
Zabieg mezoterapii jest wykonywany przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazania do zabiegu oraz wykluczenia przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej.
Mimo, że zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego, ze względu na komfort pacjenta stosowane jest czasami znieczulenie kremem na około 1 godzinę przed zabiegiem.
Zabieg polega na podaniu bezpośrednio pod skórę, odpowiedniego do potrzeb terapeutycznego koktajlu, posiadającego substancje lecznicze, regenerujące i odżywcze.
Następnie lekarz wykonujący zabieg przeprowadza masaż punktowy obszaru poddawanego zabiegowi w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu pod skórą.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim może wystąpić obrzęk miejscowy, ustępujący zazwyczaj po ok. 4 godzinach.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Regularne poddawanie się zabiegom w cyklu (seria 3-6 zabiegów w odstępach co 1-4 tygodnie) powoduje utrzymanie stałego efektu głębokiego odżywienia.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ:

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – Mezoterapia Kraków