MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

W SKRÓCIE
Cena od 200 zł
Czas zabiegu 15-30 min
Znieczulenie NIE
Chłodzenie po zabiegu NIE
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 4 zabiegi
Czas utrzymywania efektów do 3 miesięcy

EFEKTY ZABIEGU:

W wyniku działania mechanicznego zasysania próżniowego oraz efektów termalnych można zaobserwować regenerację i uelastycznienie skóry, wzmożoną cyrkulację krwi oraz lepsze odżywienie i dotlenienie komórkowe. 
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest oczyszczona i pobudzona. Seria zabiegów usuwa nierówności, skazy, drobne zmarszczki oraz przebarwienia skóry.

Umiarkowane stosowanie mikrodermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek, pomaga uzupełnić poziom naturalnych składników odżywczych, przywrócić „aktywność” skóry oraz znacznie ją wzmocnić. Skóra po zabiegu jest zdrowa, lśniąca i naturalnie piękna.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa i polega na mechanicznym złuszczeniu naskórka przy pomocy urządzenia o nazwie mikrodermabrazja. Zabieg polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka głowicą diamentową z podciśnieniem gdzie regulacja poziomu ciśnienia umożliwia dostosowanie głębokości złuszczania do każdego typu skóry i jej problemu. Starty martwy naskórek jest automatycznie odsysany.
Po zabiegu mikrodermabrazji zaleca się nałożenie ampułki oraz maski wyciszającej na miejsca poddawane zabiegowi.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 15 do 30 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Zabieg nie wymaga rezygnacji  z normalnego trybu  życia.  Po zabiegu może wystąpić lekkie pieczenie i zaczerwienienie skóry.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Po wykonaniu serii zabiegów efekt  oczyszczonej skóry utrzymuje się około 3 miesiące.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ: