Niechirurgiczny lifting powiek | Plasma IQ

W SKRÓCIE
Cena od 1500 zł
Czas zabiegu 30-60 min wraz ze znieczuleniem
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria zabieg
Czas utrzymywania efektów efekt stały

plasma_iq_zabieg

EFEKTY KOREKTY POWIEK:

Zabieg niechirurgicznego liftingu powiek przy zastosowaniu technologii Plasma IQ powoduje bezpieczne i kontrolowane odparowanie naskórka, a w efekcie wygładzenie, napięcie i lifting skóry.

JAK WYGLĄDA KOREKTA POWIEK:

Zabieg niechirurgicznego liftingu powiek (korekta powiek) jest zawsze poprzedzony konsultacją i wywiadem medycznym, podczas którego dochodzi do ustalenia wskazań do zabiegu oraz wykluczenia przeciwwskazań.

Lifting powiek bez skalpela jest możliwy dzięki wykorzystaniu Plasma IQ – innowacyjnego urządzenia przeznaczonego do zabiegów tzw. chirurgii nieablacyjnej. Plasma IQ to generator plazmy, tworzącej się między końcówką urządzenia, a skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu. Plazma w sposób kontrolowany powoduje sublimację naskórka i obkurczanie skóry w miejscu jego działania, a dzięki specjalnym technikom zabiegowym uzyskujemy efekt napięcia i liftingu skóry w zakresie działania urządzenia.

Warto podkreślić, że zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. Co więcej, nie wywołuje uszkodzenia termicznego skóry właściwej, krwawienia, nekrozy, poparzeń czy reakcji zapalnej w otaczających tkankach. Nie ma także ryzyka przebarwień pozapalnych. Niewątpliwą zaletą jest także brak wyłączenia z codziennej aktywności (w trakcie zabiegu powstają tylko punktowe, malutkie strupki).

Zabieg nie jest bolesny, ale dla komfortu pacjenta skóra jest znieczulana kremem z lidokainą.

CZAS ZABIEGU:

Cała procedura zabiegowa trwa od 30 do 60 minut (wraz ze znieczuleniem).

OKRES REKONWALESCENCJI:

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnej aktywności, ale okres rekonwalescencji trwa ok. 14 dni (w tym czasie następuje proces gojenia naskórka poddanego sublimacji).

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Zabieg niechirurgicznego liftingu powiek zapewnia trwałe efekty.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • ciąża,
  • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych,
  • zaburzenia krzepnięcia (także wrodzone skazy krwotoczne i naczyniowe),
  • ciężkie, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze lub cukrzyca,
  • infekcje ropne w miejscach planowanego zabiegu.

TAGI

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Plasma IQ, Niechirurgiczny lifting powiek