Program żywieniowy

W SKRÓCIE
Cena od 250 zł
Okres 7 lub 14 dni

Indywidualny program żywieniowy dopasowany do potrzeb

Prawidłowe odżywianie jest jednym z ważniejszych czynników decydujących o właściwym rozwoju i funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Rodzaj pożywienia wpływa nie tylko na odporność i długość życia, ale także na jego jakość. Racjonale żywienie odgrywa również istotną rolę w profilaktyce starzenia się skóry i jest pierwszym krokiem do zachowania dobrego samopoczucia i kondycji organizmu.

Zapraszamy do konsultacji z ekspertem dietetycznym, dzięki którym otrzymają Państwo pełne wsparcie w tworzeniu i stosowaniu racjonalnej i zindywidualizowanej polityki żywieniowej.

Pierwsza konsultacja

  • Wywiad wstępny
  • Analiza składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej i interpretacja wyników
  • Analiza badań krwi
  • Indywidualne zalecenia dietetyczne

Wizyta kontrolna

  • Analiza składu ciała i interpretacja wyników
  • Monitorowanie zmian jakie nastąpiły w czasie postępowania dietetycznego

Na czym polega indywidualizacja programów dietetycznych w MEDESTETIS?

Proces indywidualizacji programu żywieniowego opieramy na najdokładniejszej podstawie – na wynikach badań nutrigenetycznych GENODIET™.

GENODIET™ to narzędzie pozwalające stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy i ułożyć zdrową dietę na podstawie różnorodnych informacji zapisanych w naszym kodzie genetycznym, a także dzięki analizie wzajemnego wpływu genów na siebie. Kod ten oraz relacje genów są unikalne dla każdego człowieka. Oparcie się na tych wynikach pozwala na przygotowanie najbardziej dokładnej i odpowiadającej naszym potrzebom diety – w efekcie na spektakularne wyniki.

Program jest przygotowywany przez

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – PROGRAM ŻYWIENIOWY