SCULPTRA™ – KWAS POLIMLEKOWY

W SKRÓCIE
Cena od 1300 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Chłodzenie po zabiegu TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 1-4 zabiegów
Czas utrzymywania efektów do 24 miesięcy

EFEKTY ZABIEGU SCULPTRA™ – KWAS POLIMLEKOWY:

Preparat SCULPTRA™ jest zawiesiną mikrocząsteczek kwasu L-polimlekowego w sterylnej wodzie do wstrzyknięć. Wprowadzona podskórnie lub głęboko śródskórnie SCULPTRA™ pobudza organizm do samodzielnej produkcji kolagenu.

W ciągu kilku dni od zabiegu, zawarta w preparacie woda zostaje wchłonięta i zmarszczki ponownie stają się widoczne. Następnie mikrocząsteczki substancji czynnej preparatu SCULPTRA™ inicjują naturalny proces wypełniania zmarszczek i ujędrniania skóry.

Już po serii zabiegów (średnio pacjent potrzebuje 3 zabiegów w serii) wykonanych w odstępach nie krótszych niż co 6 tygodni widoczna jest stopniowa, lecz zauważalna poprawa stanu skóry, która zyskuje naturalny młodzieńczy wygląd.

JAK WYGLĄDA ZABIEG SCULPTRA™ – KWAS POLIMLEKOWY?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazań oraz wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej. Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem znieczulającym, a w razie takiej potrzeby wykonywane jest znieczulenie dentystyczne.

Preparat SCULPTRA™ podaje się bardzo cienkimi igłami, które prawie nie zostawiają śladów w miejscu wkłucia i do minimum redukują ból. Po przeprowadzonym zabiegu wykonuje się miejscowy masaż, co zapewnia prawidłowe rozmieszczenie preparatu.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Po zabiegu mogą pozostać niewielkie zasinienia, zaczerwienienia, które zazwyczaj ustępują po 2-3 dniach od rozpoczętego leczenia.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Badania kliniczne wykazały, że efekt działania preparatu SCULPTRA™ może się utrzymywać przez ponad 2 lata. Jest to metoda dyskretna, której efekty pojawiają się stopniowo. Pełna korekcja wymaga wykonania od 1 do 4 zabiegów a pierwsze rezultaty wyglądające bardzo naturalnie powinny być widoczne po około 6 tygodniach.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ:

TAGI

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – SCULPTRA™ – KWAS POLIMLEKOWY