Silhouette Soft | Instytut MEDESTETIS | Kraków

Sillhouette Soft™

SILLHOUETTE SOFT™ | KRAKÓW

Efekty zabiegu Sillhouette Soft™

Nici Silhouette – Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią je w pełni wchłanialnymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o doświadczenie firmy specjalizującej się w produkcji nici do liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to, iż materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).

Efekt zabiegu polega na odbudowie napięcia i sprężystości w tkankach. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance dochodzi do skutecznego podniesienia zwiotczałych tkanek – w efekcie zwiększa się objętość policzków, a skóra jest bardziej napięta i wygląda młodziej.

Jak wygląda zabieg Sillhouette Soft™?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazań oraz wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej. Polega na wprowadzeniu w obszar twarzy rozpuszczalnych nici Sillhouette Soft™ umieszczonych na sterylnej, bardzo cienkiej igle.

Czas zabiegu

Zabieg trwa od 60 do 90 minut.

Okres rekonwalescencji

Zależny od indywidualnych cech pacjenta – zazwyczaj bezpośrednio po zabiegu pacjenci wracają do normalnych czynności. Niekiedy jednak, w przypadku wystąpienia zasinienia, zalecany jest okres rekonwalescencji trwający do 2 tyg.

Czas utrzymywania się efektów

Korekcja utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy.

Zabieg jest wykonywany przez

    TAGI

    Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – SILLHOUETTE SOFT™

    SILLHOUETTE SOFT™ | KRAKÓW