lek. med. Katarzyna Zakrzewska

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Doktor Katarzyna Zakrzewska jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2013r. Pracuje w Klinice Dermatologicznej  Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie i stale poszerza swoją wiedzę w zakresie dermatologii, szczególnie interesując się dermoskopią zmian skórnych. W 2016 roku uzyskała dyplom lekarza medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, ponadto brała udział  w licznych kursach i szkoleniach w zakresie medycyny estetycznej i  anti-aging.

W Instytucie MEDESTETIS zajmuje się między innymi: korekcją owalu twarzy (usta, policzki), zastosowaniem toksyny botulinowej w leczeniu zmarszczek mimicznych i nadpotliwości, zastosowaniem wypełniaczy z kwasu hialuronowego w celu likwidacji zmarszczek i bruzd; rewitalizacją skóry twarzy i ciała przy pomocy zabiegów takich jak: mezoterapia, peelingi medyczne, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym, oraz licznymi zabiegami z użyciem fal ultradźwiękowych i laserów.

W swojej codziennej pracy najbardziej ceni sobie holistyczne podejście do pacjenta.
Za najważniejszą uważa profilaktykę zdrowia i piękna. Swoich pacjentów zachęca do wykonywania badań profilaktycznych, aktywności fizycznej oraz stosowania zdrowej i naturalnej diety.

Prywatnie interesuje się zagadnieniami związanymi z psychologią i samorozwojem. W wolnych chwilach jeździ konno i biega. Jej główną pasją są podróże, a największym podróżniczym marzeniem rodzinny trekking przez Alaskę.

katarzyna_zakrzewska_2
Kraków
Warszawa