lek. med. Magdalena Pertkiewicz

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2011 roku. Dzięki uzyskanym stypendiom przez ponad rok mieszkała w Madrycie, gdzie studiowała na prestiżowej uczelni Universidad Complutense. Biegle mówi po angielsku oraz hiszpańsku, dzięki czemu z łatwością nostryfikowała dyplom lekarza w Hiszpanii. Pozostaje w stałym kontakcie ze specjalistami z różnych zakątków świata, śledząc międzynarodowe trendy w medycynie. Uczestniczy w szkoleniach oraz Kongresach, nieustannie poszerzając zakres swoich umiejętności.

Ukończyła trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, która jest najstarszą w kraju placówką szkolącą lekarzy w tym zakresie. Obroniła pracę dyplomową pt. ” Aspekty estetyczne ciąży” z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej uznawany przez Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Estetycznej.

magdalena_pertkiewicz_1

Jako lekarz medycyny estetycznej skupia się na uzyskaniu naturalnych efektów. Poprawia kondycję skóry mezoterapią, osoczem bogatopłytkowym, peelingami oraz laseroterapią. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej w zakresie łagodzenia widocznych zmarszczek statycznych, profilaktyki utrwalenia zmarszczek dynamicznych oraz leczenia nadpotliwości. Poprawia owal twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego – niwelowanie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, doliny łez, zmarszczek palacza, podkreślenie policzków, konturu ust oraz nadanie im objętości.

Pracuje w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, będącej jedną z wiodących placówek w kraju. W relacjach z pacjentami stara się jasno ustalać możliwości diagnostyczne i terapeutyczne, zawsze podkreślając realne do osiągniecia efekty i możliwe do przewidzenia skutki uboczne. Poza pracą na Oddziale prowadzi również zajęcia dydaktyczne ze studentami.

Zabiegi dobiera indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta w trakcie konsultacji medycznej, w oparciu o informacje uzyskane z przeprowadzonego wywiadu i badania.

magdalena_pertkiewicz_2
Kraków
Warszawa