INDEKS PREPARATÓW

Perfectha jest to naturalny i bezpieczny preparat przeznaczony do likwidacji drobnych i głębokich zmarszczek, poprawy konturu ust i modelowania owalu twarzy. W jego skład wchodzi naturalny kwas hialuronowy, który dzięki swoim unikatowym właściwościom poprawia witalność i nawilżenie skóry. Efekty po zabiegu preparatem Perfectha są natychmiastowe i długotrwałe.

Można wyróżnić trzy rodzaje preparatów – Deep, Derm, SubSkin.

Perfectha Deep 

Przeznaczenie: Likwidacja głębokich zmarszczek i bruzd oraz znaczne powiększanie ust.

To wypełniacz zawierający kwas hialuronowy o stężeniu 20mg/ml posiadający zwiększoną liczbę wiązań poprzecznych, dzięki czemu zapewnia długotrwałe efekty zabiegu. W swoim składzie zawiera minimalną ilość endotoksyn, które w połączeniu z kwasem hialuronowym zmniejszają produkcję wolnych rodników w miejscu iniekcji i wydłużają efekt wypełnienia.

Perfectha Derm

Przeznaczenie: Likwidacja średnio głębokich zmarszczek i bruzd, a także umiarkowana korekta konturu twarzy i ust.

To wypełniacz zawierający kwas hialuronowy o stężeniu 20mg/ml. Jest on wchłaniany przez organizm powoli i w bezpieczny sposób, dzięki czemu kuracja może być zastosowana ponownie, a korzyści jakie zyskaliśmy podczas pierwszego zabiegu nie zostaną utracone.

Efektami możemy się cieszyć od 4 do 12 miesięcy, w zależności od indywidualnych uwarunkowań, wskazań i miejsca zastosowania.

 

Perfectha Subskin 

Przeznaczenie: Zwiększenie objętości struktur szczęki, brody i policzków, leczenie wklęsłości i blizn, a także wolumetria twarzy.

Zawiera 2 000 cząsteczek/ 1ml żelu. Efekt zastosowania jest widoczny od 12 do 18 miesięcy, w zależności od indywidualnych uwarunkowań, wskazań i miejsca zastosowania.