#projektlato z Anką Dziedzic

Holistyczne podejście do dbałości o swoje piękno i zdrowie, towarzyszy nam od początku działalności Instytutu MEDESTETIS.
Doświadczenie z pacjentami, uświadamia nam również jak ważna jest edukacja i promowanie zdrowego stylu życia, nie tylko w kwestii pielęgnacji, ale również aktywności fizycznej czy odżywiania. Staramy się być tego jak najlepszym przykładem.

Jako jedna z pierwszych klinik w Polsce chcemy iść krok dalej i jeszcze bardziej kompleksowo zadbać o naszych pacjentów, dlatego przy tworzeniu nowej oferty zaprosiliśmy do współpracy Anię Dziedzic – doświadczoną trenerkę personalną, założycielkę platformy trenigowej FitAnka.pl oraz ambasadorkę i przyjaciółkę naszego instytutu.

Korzystaj z naszych zabiegów i zadbaj o dobrą formę z Anką Dziedzic!

platforma-treningowa-fitanka

Otrzymaj 90-dniowy dostęp do platformy FitAnka.pl w prezencie!

Ostatnimi czasy bardzo dużą popularność, szczególnie wśród kobiet zyskały zabiegi sylwetkowe. Coraz więcej aktywnych zawodowo kobiet, zgłasza się do nas z problemami związanymi z utrzymaniem odpowiedniej wagi czy zmianami w obrębie skóry ciała tj. utratą jej jędrności, cellulitem. Terapie zabiegowe wykonywane w gabinecie, skutecznie niwelują te niedoskonałości.

„Ćwiczenia, zdrowe odżywianie, samoakceptacja, radość z życia i witalna siła.
Mój sposób na życie to aktywność fizyczna, wewnętrzna harmonia i rozsądny luz”

Wspólnie stworzony program sylwetkowy to ukierunkowane na dany problem zabiegi, oraz dostęp dla naszych pacjentów do profesjonalnej platformy treningowej, na której znajdą ponad 100 treningów online, miesięczne wyzwania oraz porady ekspertów z dziedziny sportu i dietetyki.

W ten sposób chcemy podkreślić ideę holistycznego dbania o swoje ciało i zachęcić do spojrzenia właśnie z takiej perspektywy na cały ten proces. Odpowiednie, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna i zabiegi wspomagające są kluczem do utrzymania nie tylko prawidłowej wagi, ale i kondycji naszego organizmu.

Jeśli chcesz skorzystać z wybranej oferty i dołączyć do naszego programu zarejestruj termin wizyty telefonicznie lub online ( z dopiskiem #projektlato z Anką Dziedzic).
Podczas pierwszej konsultacji, otrzymasz od nas specjalny darmowy kod dostępu do platformy FitAnka.pl.

+22 10 10 181 / +12 430 54 09

dsc0719

Programy sylwetkowe zabiegi + trening + dieta

eat-skin-shock-tabslider
  1. Modelowanie sylwetki: 10 zabiegów Lipomassage LPG + 3 miesięczny dostęp do platformy (gratis) – 999 zł

  2. Redukcja cellulitu: 10 zabiegów Lipomassage LPG (35 minut)+ 5 zabiegów falą akustyczną (1 dowolna partia ciała (uda przód, uda tył, pośladki, brzuch) + 3 miesięczny dostęp do platformy (gratis) -30% od ceny regularnej

  3. Miejscowe wyszczuplanie, wiotka skóra: zabieg Ultraskin II Absolute – 1 z wybranych partii (brzuch, uda, ramiona, talia, kolana wewnętrzna strona ud) + 3 miesięczny dostęp do platformy (gratis) – 10 % od ceny regularnej lub ostatecznej kwoty zabiegu