PIĘKNA W BIKINI


Lato zbliża się coraz większymi krokami i to już ostatni dzwonek, aby skutecznie zadbać o piękną i smukłą sylwetkę.
Poznaj zestaw zabiegów promocyjnych, dzięki którym z dumą przywitasz nadchodzący czas. Bądź piękna w bikini!

Palomar Vectus® | Inteligentna epilacja laserowa.
Promocja 2 zabiegi + 1 gratis (oferta dotyczy również zakupów pakietowych)

Vectus®, jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WiFi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia.

Lipomassage LPG®
Pakiet 10-ciu wyjątkowych zabiegów wyszczuplających i ujędrniających sylwetkę w cenie 999 zł zamiast 1200 zł

Dzięki zastosowaniu technologii Lipomassage LPG® działamy na przyczynę powstawania cellulitu. Poprawiamy mikrokrążenie, przyspieszamy metabolizm komórkowy oraz usuwanie z organizmu toksyn i nadmiaru wody. Dodatkowo, stymulując proces redukcji tkanki tłuszczowej nawet do 70%.

Fala Akustyczna Eat Skin Shock®
Ceny na zabiegi obniżamy nawet do 30%

Emitowana przez urządzenie Eat Skin Shock® fala akustyczna działa natomiast punktowo. Rozbija złogi tłuszczowe i prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, co w efekcie widocznie wygładza i ujędrnia skórę poddawaną zabiegowi.

Ultraskin II Absolute®
Modelowanie i konturowanie sylwetki – walka z oporną tkanką tłuszczową.
Za każde wykonane 100 impulsów – dodatkowe 25 impulsów w prezencie

Ultraskin II Absolute to najsilniejsza, bezinwazyjna forma terapii zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU), polegającej na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze. Zastosowanie technologii HIFU sprawia, że zabieg jest nieinwazyjny. Oznacza to, że nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka oraz uszkodzeń tkanek przyległych, dlatego też bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności.

Alma Harmony ClearLift®
Nieinwazyjna stymulacja | Nieablacyjny resurfacing skóry
Twarz | Szyja | Dekolt – 1300 zł zamiast 1600 zł

Technologia laserowa Clear Lift® to pierwszy na świecie nieablacyjny laser o tak dużej mocy (QSwitch). Jego innowacyjność polega przede wszystkim na tym, że pomimo mocy wiązki lasera nie uszkadza podczas zabiegu zewnętrznych warstw skóry, skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. Wpływa to bardzo istotnie na szybki proces gojenia i krótki okres rekonwalescencji po zabiegu.

Restylane Kysse (1ml)– 1100 zł zamiast 1250 zł
Modelowanie ust 
kwasem hialuronowym

Preparat ten zajmuje wyjątkowe miejsce wśród wypełniaczy do ust; nadaje im gładki, naturalny wygląd i zawiera miejscowy środek znieczulający, który poprawia komfort i zapewnia jak najlepsze samopoczucie podczas zabiegu.

Geneo® – Twarz+szyja+dekolt+dłonie – 800 zł zamiast 1000 zł

Zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia GeneO®, to błyskawiczna procedura pielęgnująca skórę, dająca jednoczesny efekt dotlenienia, złuszczania i wchłaniania substancji rewitalizujących skórę. Idealny zabieg przed „wielkim wyjściem”. Dostępne są dwa rodzaje zabiegu: rozjaśniający „Neo-Bright” lub odmładzający „Neo- Revive”

Promocja trwa do 24.06.2018 r. i nie łączy się z innymi programami rabatowymi. Wykonanie zabiegu promocyjnego nie generuje punktów w programie lojalnościowym.