WAKACYJNE PROMOCJE W INSTYTUCIE MEDESTETIS


Lato to prawdziwe wyzwanie dla Twojej skóry.
Niezależnie od tego, czy szukasz zabiegów nawilżających, odżywiających, wygładzających, czy modelujących sylwetkę, znajdziesz je w naszej wakacyjnej promocji.
Poznaj naszą propozycję, ciesz się latem i piękną skórą!

ULTRASKIN II (HIFU) | NATURALNY, DŁUGOTRWAŁY, NIECHIRURGICZNY LIFTING Z 10% RABATEM

Ultraskin II to najsilniejsza, bezinwazyjna forma terapii zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU), polegającej na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze. Zastosowanie technologii HIFU sprawia, że zabieg jest nieinwazyjny. Oznacza to, że nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka oraz uszkodzeń tkanek przyległych, dlatego też bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności.

RESTYLANE SKINBOOSTER VITAL | GŁĘBOKIE NAWILŻENIE SKÓRY KWASEM HIALURONOWYM | 1400 zł ZAMIAST 1700 zł ZA 2 ML

Preparat Restylane Skinbooster Vital to nieusieciowany kwas hialuronowy, który dogłębnie rewitalizuje i nawilża skórę zarówno na jej powierzchni, jak i w jej najgłębszych strukturach.  Już po pierwszym zabiegu skóra staje się silnie zagęszczona i bardziej elastyczna.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE | AUTOLOGICZNA REGENERACJA SKÓRY Z 15% RABATEM

Osocze bogatopłytkowe jest produktem w 100% biokompatybilnym. Rewitalizacja skóry możliwa jest dzięki tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych. Osocze bogatopłytkowe działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które pobudzają procesy regeneracji tkanek, wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), aktywują mezenchymalne komórki macierzyste, pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

10% RABATU NA PAKIETY ZABIEGÓW KOSMETOLOGII HI-TECH (ENDERMOLOGIA, EPILACJA LASEROWA, THERMOLIFTING)

Promocja nie łączy się z innymi programami rabatowymi.
Promocja trwa od 10.07.2017 r. do 03.09.2017 r.
Pakiety zakupione w okresie promocji mogą być wykorzystane po jej zakończeniu.