MIESIĄC KOBIET W INSTYTUCIE MEDESTETIS


Jeden dzień to stanowczo za krótko, dlatego Święto Kobiet trwa u nas cały Marzec – #miesiackobiet to kilka tygodni wyjątkowych ofert promocyjnych z dedykacją dla kondycji skóry i smukłej sylwetki.

Marzec to czas, gdy przyroda budzi się do życia, a dzień staje się dłuższy oraz znacznie cieplejszy. Pierwsze promienie słoneczne dostarczają nam znacznie więcej energii do życia, a nasza skóra i organizm budzi się z zimowego snu. To też ostatni dzwonek, aby odpowiednio przygotować do wiosny swoją cerę i ciało.

Palomar Vectus® | Inteligentna epilacja laserowa.
-50% rabatu na pierwszy zabieg

Vectus®, jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WiFi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia.

Lipomassage LPG®Fala akustyczna Eat Skin Shock® | Smukła sylwetka i działanie antycellulitowe
30% rabatu na pakiet łączony 5+5 zabiegów

Dzięki zastosowaniu technologii Lipomassage LPG® działamy na przyczynę powstawania cellulitu. Poprawiamy mikrokrążenie, przyspieszamy metabolizm komórkowy oraz usuwanie z organizmu toksyn i nadmiaru wody. Dodatkowo, stymulując proces redukcji tkanki tłuszczowej nawet do 70%.
Emitowana przez urządzenie Eat Skin Shock® fala akustyczna działa natomiast punktowo. Rozbija złogi tłuszczowe i prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, co w efekcie widocznie wygładza i ujędrnia skórę poddawaną zabiegowi.

Alma Harmony ClearLift®
Nieinwazyjna stymulacja | Nieablacyjny resurfacing skóry
Twarz | Szyja | Dekolt – 1300 zł zamiast 1600 zł

Technologia laserowa Clear Lift® to pierwszy na świecie nieablacyjny laser o tak dużej mocy (QSwitch). Jego innowacyjność polega przede wszystkim na tym, że pomimo mocy wiązki lasera nie uszkadza podczas zabiegu zewnętrznych warstw skóry, skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. Wpływa to bardzo istotnie na szybki proces gojenia i krótki okres rekonwalescencji po zabiegu.

Ultraskin II Absolute®
Nieinwazyjny lifting twarzy | Modelowanie i konturowanie sylwetki
Za każde wykonane 100 impulsów – dodatkowe 25 impulsów w prezencie

Ultraskin II Absolute to najsilniejsza, bezinwazyjna forma terapii zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU), polegającej na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze. Zastosowanie technologii HIFU sprawia, że zabieg jest nieinwazyjny. Oznacza to, że nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka oraz uszkodzeń tkanek przyległych, dlatego też bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności.

Restylane Kysse (1ml)– 1100 zł zamiast 1250 zł
Modelowanie ust 
kwasem hialuronowym

Preparat ten zajmuje wyjątkowe miejsce wśród wypełniaczy do ust; nadaje im gładki, naturalny wygląd i zawiera miejscowy środek znieczulający, który poprawia komfort i zapewnia jak najlepsze samopoczucie podczas zabiegu.

Geneo® – Twarz+szyja+dekolt+dłonie – 800 zł zamiast 1000 zł

Zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia GeneO®, to błyskawiczna procedura pielęgnująca skórę, dająca jednoczesny efekt dotlenienia, złuszczania i wchłaniania substancji rewitalizujących skórę. Idealny zabieg przed „wielkim wyjściem”. Dostępne są dwa rodzaje zabiegu: rozjaśniający „Neo-Bright” lub odmładzający „Neo- Revive”.

Piękne i gładkie ciało w pakiecierabat na drugi i kolejny pakiet:

Przy jednorazowym wykupie min. 2 dowolnych pakietów zabiegowych – za drugi i kolejny pakiet pacjent otrzymuje 5% rabatu.
Rabaty się sumują, aż do osiągnięcia maksymalnej zniżki 20% na całość.
Przykład – pakiet 3 zabiegów Palomar Vectus®, epilacja laserowa (obszar pachy); pakiet 3 zabiegów Palomar Vectus®, epilacja laserowa (obszar bikini); pakiet 10 zabiegów wyszczuplających Lipomassage®.
W promocji pakietowej pacjent otrzymuje 5% rabatu (za drugi pakiet) + 5% rabatu (za trzeci pakiet) = 10% na wszystko.

Promocja trwa do 31.03.2018 r. i nie łączy się z innymi programami rabatowymi. Wykonanie zabiegu promocyjnego nie generuje punktów w programie lojalnościowym.