Kiedy warto pomyśleć o zabiegu wypełniania ust?

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Linia zabiegowa, której celem jest powiększanie i modelowanie ust to kompleksowa propozycja dla osób nieusatysfakcjonowanych z kształtu, struktury lub kolorytu swoich ust – defektów objawiających się występującą asymetrią, spadkiem objętości, suchością lub zatarciem czerwieni wargowej.

Co może być przyczyną nieestetycznych zmian ust?

Bardzo często niezadowolenie z kształtu czy struktury ust spowodowane jest uwarunkowaniem genetycznym, objawiającym się asymetrią lub małą objętością.

Duże znaczenie dla kondycji ust i ich okolic ma tzw. fotostarzenie – proces starzenia się skóry, wywołany niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Do czynników takich zaliczyć należy: działanie promieni słonecznych, wahania temperatury, ekspozycja na wiatr powodujący nadprodukcję wolnych rodników i osłabienie włókien kolagenowych.

Co więcej, wraz z wiekiem dochodzi do zaburzeń nawilżenia, wywołanych spadkiem poziomu kwasu hialuronowego co istotnie przyczynia się do suchości, zwiotczenia i zaburzenia jędrności.

Na czym polega zabieg?

Celem leczenia jest kompleksowa regeneracja ust i ich okolic osiągana poprzez nawilżenie tkanek preparatami wzbogaconymi w naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy. Dzięki zastosowaniu tej terapii, możliwe jest nadanie ustom, objętości oraz kształtu odpowiadającego oczekiwaniom pacjenta oraz kanonom piękna.

przedpo_usta_1
przedpo_usta_2
usta_yt

Polecane procedury zabiegowe

Nici hialuronowe (miękki lifting)

Nici hialuronowe (miękki lifting)

Zabieg wykonywany kaniulą, pozwala uzyskać natychmiastowy efekt ujędrnienia oraz nawilżenia skóry, jak również poprawy objętości, czy wygładzenia zmarszczek i bruzd.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Efektem zabiegu jest widoczna poprawa procesu wiązania wody w komórkach, a co za tym idzie – poprawa objętości skóry w miejscach gdzie wystąpiło zwiotczenie.

Tagi

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Powiększanie ust