Usuwanie owłosienia

Kiedy warto pomyśleć o laserowym usuwaniu owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia jest idealnym rozwiązaniem, gdy codzienna, tradycyjna depilacja staje się uciążliwa, czasochłonna i nie przynosi oczekiwanych efektów. Jest to również idealna alternatywa dla osób borykających się ze stanami zapalnymi skóry, przebarwieniami, a nawet bliznami spowodowanymi nadmiernym wrastaniem włosków.

Ten rodzaj terapii sprawdza się również w przypadku hirsutyzmu, czyli choroby występującej u kobiet o zaburzonej gospodarce hormonalnej. Objawia się ona występowaniem nadmiernego owłosienia typu męskiego. Takie ciężkie do usunięcia włoski występują głównie na twarzy, brzuchu bądź klatce piersiowej. Zabieg skutecznie i nieinwazyjnie pozwala zredukować ich liczbę i zahamować ponowny wzrost.

Metodę laserową stosuje się także u kobiet, które po przebytej ciąży mają problem z nadmiernym owłosieniem wywołanym zaburzeniem hormonalnym.

Cele zabiegu usuwania owłosienia

Zabieg gwarantuje pacjentom trwałe usuwanie owłosienia w całkowicie bezbolesny sposób. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii zapewnia pełen komfort. Laserowa depilacja to przede wszystkim wygoda, gwarancja i oszczędność czasu. To innowacyjne rozwiązanie, aby skóra zachowała estetyczny wygląd na dłużej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT DEDYKOWANYCH PROCEDUR ZABIEGOWYCH:

Ze względu na indywidualną formę doboru terapii przedstawione propozycje mają wyłącznie charakter przykładowy i nie stanowią informacji medycznej. Podstawą ustalenia propozycji planu zabiegowego jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.

EPILACJA LASEROWA

PALOMAR VECTUS®

CZYTAJ

CZYTAJ RÓWNIEŻ

TAGI:

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Usuwanie owłosienia