W SKRÓCIE
Cena od 2500 zł
Czas zabiegu 30 min
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria zabieg + ewentualna wizyta kontrolna
Czas utrzymywania efektów 12-18 mc

Efekty zabiegu rewitalizacji okolic intymnych:

Priorytetem terapii rewitalizacji warg sromowych jest korekta estetyki okolic intymnych, ale równie duże znaczenie ma zatrzymanie objawów starzenia się sromu i wzgórka łonowego oraz przywrócenie właściwego napięcia skóry i jej odpowiednie nawilżenie. Na zabieg decydują się najczęściej pacjentki borykające się z niewłaściwą dysproporcją wielkości warg sromowych – gdy wargi sromowe większe są zbyt małe, by zapewnić właściwą ochronę bardzo wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Odwrócenie tej dysproporcji pozwala uniknąć podrażnień i infekcji intymnych.

Właściwości innowacyjnego preparatu Desirial™ oraz Neauvia™ Rose umożliwiają korektę okolic intymnych i redukcję dyskomfortu i nawracających infekcji, z którymi borykają się panie w różnym wieku. Dzięki najnowszym technologiom zabieg został opracowany z myślą o kobietach w wieku okołorozrodczym, okołomenopauzalym i menopauzalnym. Preparaty te zostały stworzone na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego i są wiodącą w świecie medycyny estetycznej linią wchłanialnych implantów.

Dla Pań, których problem jest bardziej złożony, polecany jest Desirial Plus, który zwiększa objętość warg sromowych w sposób jeszcze bardziej zauważalny. Desirial Plus pozwala na ich rewitalizację, a nawet zmianę kształtu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg nie jest skomplikowany, jednak wymaga wcześniejszej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, która pozwala określić wskazania i ewentualne przeciwwskazania.

Rewitalizacja warg sromowych i okolic intymnych odbywa się w znieczuleniu miejscowym nasiękowym. Właściwy etap zabiegu to wstrzyknięcie w wargi sromowe za pomocą mikrokaniuli odpowiedniej ilości preparatu, który zapewni satysfakcjonujący efekt

Zabieg jest praktycznie bezbolesny dla pacjentki a efekt odbudowy warg sromowych większych widoczny jest od razu.

Czas zabiegu:

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

Okres rekonwalescencji po zabiegu rewitalizacji okolic intymnych:

Tuż po zabiegu może wystąpić miejscowy obrzęk, który nie utrzymuje się dłużej niż 4 godziny. Większość pacjentek nie potrzebuje rekonwalescencji i od razu wraca do normalnej aktywności.

Czas utrzymywania się efektów zabiegu:

Uzyskane rezultaty utrzymują się stosunkowo długo, bo do 18 miesięcy po zastosowaniu preparatu.

Prezentowany opis procedury ma ogólny charakter i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.

TAGI

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Desirial rewitalizacja okolic intymnych