ELEKTROKOAGULACJA ELTRON 80

W SKRÓCIE
Cena od 100 zł
Czas zabiegu 15-30 min
Znieczulenie TAK
Chłodzenie po zabiegu TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria zabieg + wizyta kontrolna
Czas utrzymywania efektów stały

WSKAZANIA

EFEKTY ZABIEGU:

Zabieg elektrokoagulacji oparty na wykorzystaniu właściwości prądu elektrycznego pozawala w zupełnie bezpieczny sposób rozwiązać problem rozszerzonych naczynek krwionośnych. Prąd o odpowiedniej częstotliwości i wykorzystanie wysokiej temperatury, która natychmiastowo niszczy zmiany, powodując tym samym ścinanie białek w komórkach żywych, dzięki czemu naczyńka zostają zamknięte.
Zabieg można również stosować w leczeniu przebarwień, usuwaniu brodawek, torbieli, kaszaków itp.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Jest to nieinwazyjna metoda dermatochirurgiczna, która zamyka naczynka przy użyciu wysokiej temperatury (ponad 200 stopni C) produkowanej przez zmienny prąd o odpowiedniej częstotliwości. Do zabiegu używa się specjalnego aparatu zaopatrzonego w różnorodne końcówki tzw. elektrody tj. igły, pętelki, nożyki czy kulki. Rodzaj użytych elektrod uzależniony jest od kilku czynników: wielkości, lokalizacji oraz głębokości odsadzenia w skórze zmiany. Największą popularnością cieszy się elektroda do bezinwazyjnego zamykania naczynek bez nakłuć w skórze. Elektrokoagulacja odbywa się na zasadzie przyłożeniu elektrody do zmiany i zniszczeniu jej za pomocą łuku elektrycznego wytworzonego poprzez użyte do zabiegu elektrody.
Zabieg wykonywany jest przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej, który przed podjęciem leczenia wykonuje odpowiednie badania pacjenta.
Wykorzystywana metoda sprawia, że leczenie jest bardzo skuteczne a przede wszystkim bezkrwawy i bezbolesny. Tuż po jego wykonaniu powstaje niewielki strup w efekcie, czego skóra pod nim goi się w okresie 2 tygodni.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 15 do 30 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

W miejscach wykonania zabiegu może pojawić się podrażnienie. Niektórzy pacjenci odczuwają lekki ból, ale w większości przypadków niewymagany jest okres rekonwalescencji. Strup wygaja się w ciągu 14 dni.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Prawidłowo wykonany zabieg gwarantuje stałe efekty.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ: