ENDERMOLIFT LPG®

W SKRÓCIE
Cena od 130 zł
Czas zabiegu 20-40 min
Znieczulenie NIE
Chłodzenie po zabiegu NIE
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 10-20 zabiegów | 2-3 razy/tydzień
Czas utrzymywania efektów do 6 mc

Wskazania do zabiegu

Technologia zabiegu

lpg4
Praca urządzenia lpg4Cellu M6 Endermolab® stosowanego podczas terapii, oparta została na technice LPG. lpg4Cellu M6 Endermolab® dzięki innowacyjnej technologii zapewnia wysoką jakość zabiegu, bezpieczeństwo oraz pełną ergonomię, natomiast wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych głowic, pozwala jeszcze szybciej osiągnąć zamierzony cel. Aparat jest w pełni zintegrowany z łóżkiem zabiegowym, co pozwala maksymalnie skrócić czas wykonywania zabiegu.

Zabieg głowicą ERGOLIFT wyposażoną w opatentowaną technologię MPF (Motorized Pulsating Flaps) zapewnia wielowymiarową stymulację powierzchni skóry aby fizjologicznie obudzić jej komórki. Jest to nie tylko innowacyjna, ale przede wszystkim naturalna metoda jeszcze skuteczniejszej reaktywacji komórek.

Efekty zabiegu odmładzania skóry

Stosując metodę ENDERMOLIFT™ w sposób nieinwazyjny (przez mikro-drżenia) fibroblastry są pobudzane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Głowica urządzenia zakończona jest specjalnymi klapkami, które mogą poruszać się z odpowiednio dobraną częstotliwością – ruchy te steruje regulowane podciśnienie. Wykonywany w ten sposób masaż daje bardzo przyjemne uczucie, ale przede wszystkim nadaje skórze naturalną sprężystość i blask, pozbawiając ją tym samym oznak starzenia się.

Badania kliniczne wykonane w 2013 roku w Katedrze Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Besancon (Francja) pod nadzorem prof. Humberta potwierdzają następujące wyniki terapii ENDERMOLIFT™:

  • + 80% wzrostu syntezy kwasu hialuronowego,
  • + 46% wzrostu produkcji włókien elastynowych,
  • + 21% poprawy zagęszczenia skóry,
  • +23% spowolnienia rozpadu włókien kolagenowych.

Jak wygląda zabieg?

Zasadniczą część zabiegu mającego na celu odmładzanie skóry stanowi specjalistyczny masaż. Wykorzystuje się do tego specjalistyczną głowicę, której formuła została zaprojektowana tak, aby pobudzała ona skórę do naturalnych procesów regeneracyjnych, czyli produkcji kolagenu i włókien elastynowych. Zabieg przeprowadza wykwalifikowany kosmetolog. W zależności od indywidualnych potrzeb może on zastosować jeden z sześciu programów zabiegowych, dostosowując terapię do pacjenta. Są to:

  • Rozświetlenie
  • Pielęgnacja oczu
  • Odmłodzenie
  • Ujędrnienie
  • Wyszczuplenie
  • Detoksykacja

Czas zabiegu:

Zabieg trwa od 20 do 40 minut.

Okres rekonwalescencji

Pacjent po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji. Niekiedy tuż po zakończonym zabiegu mogą pojawić się na skórze lekkie zasinienia, przebarwienia bądź opuchlizna. U niektórych pacjentów może wystąpić również wrażliwość na ból.

Czas utrzymywania się efektów

Wykonywanie zabiegu z odpowiednią częstotliwością zapewni utrzymanie się efektu nawet przez 6 miesięcy.

Prezentowany opis procedury ma ogólny charakter i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja kosmetologiczna.

TAGI

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Endermolift LPG