Promocja na pakiet 10 zabiegów  – teraz tylko 999 zł
Umów wizytę on line lub zadzwoń do nas +48 22 10 10 181

W SKRÓCIE
Cena od 120 zł
Czas zabiegu 20-40 min
Znieczulenie NIE
Chłodzenie po zabiegu NIE
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 10-20 zabiegów | 2-3 razy/tydzień
Czas utrzymywania efektów do 6 mc

Technologia zabiegu


lpg4
Wykorzystywany w terapii Cellu M6 Endermolab® dzięki innowacyjnej technologii zapewnia wysoką jakość zabiegu, bezpieczeństwo oraz pełną ergonomię. Praca urządzenia oparta została na technice LPG wykorzystywanej w zabiegach medycyny estetycznej. Aparat został w bardzo praktyczny sposób zintegrowany z łóżkiem zabiegowym przyspieszając tym samym pracę i maksymalnie skracając czas wykonywania zabiegu. Cellu M6 Endermolab® to wykorzystanie pełnego wachlarza możliwości techniki LPG w zabiegach estetycznych i terapeutycznych. To gwarancja nieinwazyjności i jlpg3ednoczesnego oddziaływania na wszystkie warstwy skóry. Jak dowodzą badania, stosowanie tej technologii pozwala przyspieszyć proces lipolizy (redukcji tkanki tłuszczowej) nawet o 70% i pobudzić proces produkcji kolagenu do 240%.

Efekty zabiegu

Zabieg LIPOMASSAGE™ może być stosowany na różne części ciała, a jego skuteczność oparta jest na reakcji biologicznej, która w naturalny sposób stymuluje proces usuwania komórek tłuszczowych z organizmu. Wykorzystano tu elektronicznie sterowane rolki oraz zjawisko próżni, które wspólnie oddziałują na wszystkie warstwy skóry. W efekcie pobudzone do pracy komórki rozpoczynają proces usuwania nadmiernej ilości tłuszczu z tkanki, co prowadzi do jej zmiękczenia i wygładzenia cellulitu.

lipomassage1_lq

Jak wygląda zabieg?

Sposób przeprowadzania zabiegu sprawia, że pacjent może się zrelaksować i odpocząć. Nad jego właściwym przebiegiem czuwa dyplomowany kosmetolog.

Pacjent ubrany w specjalny “kombinezon” – endermowear poddawany jest masażowi wykonywanemu przy użyciu specjalnie zaprojektowanej do tego głowicy. Każdy pacjent boryka się z różnymi problemami i posiada specyficzny typ sylwetki, dlatego technologia została stworzona tak aby sprawdzać się w każdej sytuacji. W tym celu urządzenie pracuje w 6 różnych programach zabiegowych. Kosmetolog może dopasować odpowiedni program, aby spełnić oczekiwania pacjenta.

  • Androidalny typ sylwetki
  • Gynoidalny typ sylwetki
  • Zabieg wyszczuplający
  • Zabieg antycellulitowy
  • Endermodrenaż – lekkie nogi
  • Drenaż limfatyczny – cellulit wodny

Czas zabiegu

Cały zabieg przeprowadza się w ok. 40 minut. W początkowej fazie terapii powtarza się go 2 razy w tygodniu, później raz na tydzień. Optymalne efekty (w zależności od konkretnego przypadku i oczekiwań pacjenta) zapewni ok. 10-20 zabiegów. O skuteczności leczenia decyduje stosowanie się do zaleceń kosmetologa, właściwy tryb życia, dieta a także lekka gimnastyka.

Okres rekonwalescencji

Pacjenci zazwyczaj nie potrzebują okresu rekonwalescencji.

lipomassage2_lq

Czas utrzymywania się efektów

Ważne jest, aby zabieg wykonywany był seriami, wówczas efekty utrzymują się 6 miesięcy. Ponadto rezultaty będą bardziej trwałe i widoczne, jeżeli pacjent będzie przestrzegał zaleceń specjalisty.

Prezentowany opis procedury ma ogólny charakter i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja kosmetologiczna.

TAGI

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Lipomassage LPG