MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

W SKRÓCIE
Cena od 200 zł
Czas zabiegu 15-30 min
Znieczulenie NIE
Chłodzenie po zabiegu NIE
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 4 zabiegi
Czas utrzymywania efektów do 3 miesięcy

WSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:

Mikrodermabrazja diamentowa skupia się na usunięciu martwego, zrogowaciałego naskórka, dzięki czemu cera staje się wyraźnie oczyszczona, nabiera odpowiedniego kolorytu i elastyczności. W wielu przypadkach wykorzystuje się tą metodę do usuwania nieestetycznie wyglądających zaskórników oraz do eliminacji nadmiaru sebum.
W sytuacji gdy u pacjenta pojawiły się zmiany pigmentacyjne, również można zastosować mikrodermabrazje.
Zabieg mikrodermabrazji diamentowej poprawia strukturę skóry wyraźnie ją odmładzającodświeżając oraz bardzo dobrze wpływa na jej koloryt.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Martwy naskórek usuwa się przy pomocy specjalnej głowicy diamentowej z podciśnieniem. Poziom wykorzystywanego ciśnienia można regulować w zależności od rodzaju skóry i efektu, jaki chcemy osiągnąć. Technologia zastosowana w mikrodermabrazji wykorzystuje metodę bezpyłową, dlatego można ją śmiało stosować przy cerze wrażliwej i alergicznej. Specjalna pompa, w którą wyposażono urządzenie, natychmiastowo zasysa starty przez głowicę naskórek.
Zabieg należy zakończyć nałożeniem ampułki oraz maski wyciszającej na obszar poddawany mikrodermabrazji.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 15 do 30 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Pacjent po zabiegu nie musi rezygnować z normalnej aktywności, gdyż leczenie jest małowinwazyjne i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Tuż po zabiegu mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia i pieczenia, które szybko ustępują.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Efekt może utrzymać się przez okres 3 miesięcy, jeżeli pacjent zdecyduje się na serie zabiegów.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ: