pHformula dermatological skin resurfacing

phformula

Efekty zabiegów pH formula skin resurfacing

Zabiegi pH formula skin resurfacing stanowiące gamę peelingów chemicznych doskonale odnawiają i regenerują skórę. Staje się ona rozświetlona, odmłodzona, z wyrównanym kolorytem bez problemu zaczerwienienia.

Jakie rodzaje peelingów mamy w linii pH formula?

pHformula A.G.E. to zabieg resurfacingu o działaniu przeciwzmarszczkowym. Znacznie wygładza skórę. Peeling zawiera m.in. kwas migdałowy oraz retinol, który dzięki specjalnej formule nie podrażnia skóry, natomiast powoduje jej napięcie i rozświetlenie. Składniki aktywne zawarte w preparatach pH formula AGE to: kwas migdałowy, kwas pirogronowy, kwas laktobionowy, retinol – główna witamina odmładzająca. Wskazania do zabiegu to przede wszystkim zmarszczki, skóra odwodniona pozbawiona jędrności oraz zmiany w pigmentacji.

C.R. 1 Complex to kompozycja resurfacingu, który leczy trądzik różowaty (w fazie remisji) oraz chroniczne zaczerwienienia. Rekomenduje się go dla wrażliwych skór naczyniowych. To peeling na bazie retinolu i kwasu migdałowego. Zawiera też kwas salicylowy i mlekowy w różnych stężeniach dostosowanych odpowiednio do stopnia zaawansowania zmian. Wykazuje silne właściwości antybakteryjne, które pomagają niszczyć drobnoustroje związane z wykwitami w trądziku różowatym.

V.I.T.A.C. radiance to preparat na bazie czystej witaminy C, która posiada właściwości przeciw utleniające. Reguluje produkcję melaniny oraz aktywuje powstawanie kolagenu. Terapia V.I.T.A.C. łączona z innymi liniami zabiegowymi ph Formula pozwala na uzyskanie lepszych efektów leczenia. Tuż przed aplikacją,  czysty kwas l-askorbinowy w postaci proszku rozpuszcza się w aktywatorze. Resurfacing V.I.T.A.C. to wysoko przyswajalna witamina C o maksymalnym możliwym poziomie stężenia. Nałożona na skórę , natychmiast daje efekt rozświetlenia. Dzięki zawartości retinolu w V.I.T.A.C.,w skórze zachodzą procesy odnowy komórkowej. Dzięki temu, drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra widocznie odmłodzona.

S.O.F.T. resurfacing cream to unikalna mieszanka kwasów, która pomaga w powierzchownym złuszczeniu i odnowie komórkowej skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra staje się gładka i oczyszczona. Efekt jest porównywalny z intensywną mikro dermabrazją mechaniczną. S.O.F.T. Tego rodzaju zabieg to nie tylko formuła działająca przeciw starzeniowo, to u nas także doskonała baza wielu zabiegów estetycznych co dodatkowo wspomaga ich efekt.

A.C.N.E peeling przeznaczony do cer trądzikowych, tłustych, borykających się z problemem rozszerzonych porów. Jego działanie oparte na właściwościach kwasu pirogronowego łagodzi i normalizuje trądzikowe zmiany skórne oraz niweluje zaskórniki.

Maska węglowa to produkt, który można stosować samodzielnie lub na zakończenie każdego zabiegu realizowanego na bazie kwasów. Idealne wyciszy i zredukuje rumień. Zawarty w masce węgiel aktywny skutecznie oczyszcza oraz odświeża skórę a dodatkowo posiada sile właściwości absorpcyjne i przeciwzapalne. Maska przeznaczona jest do każdego typu cery.

Czas zabiegu pH formula

Zabiegi resurfacingu nie wymagają znieczulenia a czas ich trwania to ok. 60 minut, w zależności od rodzaju peelingu.

Resurfacing skóry – czas utrzymywania się efektów

Czas utrzymywania się zabiegów uzależniony jest od tego, jaki problem skóry niwelujemy i jak duże skłonności do danego schorzenia ma pacjent.

Zalecenia ogólne po peelingach pH formula

Po zabiegach linii pH formula zasadniczo od razu powraca się do zwyczajnego funkcjonowania. W przypadku kiedy skóra pacjenta wykaże nadwrażliwość na resurfacing, może powstać zaczerwienienie, które jednak w ciągu kilku godzin, stopniowo ustąpi.

Prezentowany opis procedury ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska. Bezpieczeństwo Pacjenta jest dla nas kluczowe, a starannie dobrany zabieg przybliża do upragnionego efektu.

Tagi

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – pH formula skin resurfacing