PROGRAM ŻYWIENIOWY

W SKRÓCIE
Cena od 250 zł
Okres 7 lub 14 dni

INDYWIDUALNY PROGRAM DOPASOWANY DO POTRZEB

Dobre samopoczucie w główniej mierze zależy od stylu życia, jaki prowadzimy, dlatego tak istotny jest sposób w jaki dbamy o zdrowie i odpowiednią kondycję. Dobierając właściwą dietę dostarczamy organizmowi niezbędnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania składników. Ważna jest więc nie tylko ilość przyjmowanego pokarmu, ale również jakość wybieranych produktów. Dobór odpowiedniego indywidualnie dopasowanego programu żywieniowego ułatwiło i wciąż usprawnia życie wielu osób. Pacjenci wprowadzając codziennie odpowiednie nawyki oraz zdrowe zasady żywienia w sposób dostosowany do potrzeb organizmu, zapewniają sobie odpowiednią kondycje, szczupłą sylwetkę, lepszą odporność, a nawet wolniej starzejącą się skórę.

Nasz Instytut oferuje profesjonalną konsultację specjalisty dietetyka, który w indywidualny sposób dobierze według potrzeb pacjenta właściwy program żywieniowy. Mogą Państwo liczyć na odpowiednie wsparcie w tworzeniu i stosowaniu racjonalnej i zindywidualizowanej polityki żywieniowej. Dostosowanie programu to w rzeczywistości dwuetapowy proces, w którym analizuje się predyspozycje organizmu, a następnie kontroluje się wprowadzane zmiany.

Pierwsza konsultacja

  • Wywiad wstępny
  • Analiza składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej i interpretacja wyników
  • Analiza badań krwi
  • Indywidualne zalecenia dietetyczne

Wizyta kontrolna

  • Analiza składu ciała i interpretacja wyników
  • Monitorowanie zmian, jakie nastąpiły w czasie postępowania dietetycznego

NA CZYM POLEGA INDYWIDUALIZACJA PROGRAMÓW DIETETYCZNYCH W MEDESTETIS?

Opracowanie indywidualnego programu żywieniowego przez specjalistów Medestetis odbywa się w oparciu o wyniki badań nutrigenetycznych GENODIET™.
Każdy człowiek posiada indywidualny i niepowtarzalny kod genetyczny. Zawarte w nim informacje oraz poszczególne zależności pomiędzy genami są główną bazą do wyszczególnienia kluczowych potrzeb organizmu. W ten sposób można w bardzo dokładny sposób opracować spersonalizowaną dietę, która bez wątpienia przyniesie pożądane efekty.