SILLHOUETTE SOFT™

W SKRÓCIE
Cena od 2500 zł
Czas zabiegu 60-90 min
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 1 zabieg
Czas utrzymywania efektów 12-24 miesiące

Efekty zabiegu SILLHOUETTE SOFT™

Specjalistyczne nici do liftingu SILLHOUETTE SOFT™ to idealna propozycja dla tych, którzy chcą poprawić wygląd policzków, przywrócić objętość skóry w okolicach kości jarzmowych, zredukować zwiotczenia skóry na twarzy i szyi, zmarszczki i bruzdy, a także unieść brwi.

Nici SILLHOUETTE SOFT™ to unikalny wynalazek amerykańskich naukowców zatwierdzony i dopuszczony do produkcji przez FDA, czyli organ, który w Stanach Zjednoczonych sprawuje kontrolę nad żywnością oraz lekami. Materiały, z których są wykonywane spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Sekret nici tkwi w ich budowie. Dzięki specjalnym stożkom po wprowadzeniu do skóry mogą się one zakotwiczyć się w głębokich jej warstwach i napiąć ją. W ten sposób dochodzi do podniesienia zwiotczałej tkanki i przywrócenia objętości skóry.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg jest bardzo bezpieczny i przede wszystkim łatwy w wykonaniu. Lekarz specjalista wprowadza w konkretny obszar skory biowchłanialne nici SILLHOUETTE SOFT™ przy pomocy specjalnie do tego przygotowanej, cienkiej igły.

Czas zabiegu

Zabieg trwa od 60 do 90 minut.

Okres rekonwalescencji po zabiegu SILLHOUETTE SOFT™

Reakcja na zabieg jest zawsze kwestią indywidualną, jednakże u większości pacjentów nie pojawiają się żadne zmiany wymagające rekonwalescencji. W niektórych przypadkach mogą pojawić się lekkie zasinienia utrzymujące się do 2 tygodni.

Czas utrzymywania się efektów zabiegu

Efekty tej innowacyjnej metody zabiegu redukcji i spłycania zmarszczek utrzymują się od 12 do 24 miesięcy.

Prezentowany opis procedury ma ogólny charakter i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.

TAGI

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Sillhouette soft