dr n. med. Joanna Kuschill – Dziurda

specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej

Joanna Kuschill-Dziurda

Dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda jest specjalistą alergologiem i lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim stażem, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, World Society of Interdisciplinary Aesthetic & Interdisciplinary Medicine (WOSIAM) oraz European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology (ESCAD).

Od kilkunastu lat z sukcesem prowadzi dwie kliniki Medestetis, w Krakowie i Warszawie, oferujące usługi o najwyższym standardzie, bogaty pakiet zabiegów, również tych wykorzystujących najnowsze osiągnięcia technologiczne, a także – co chyba najważniejsze – holistyczne podejście do każdego pacjenta. Jej działalność została wielokrotnie doceniona – w 2013 roku dr Kuschill-Dziurda otrzymała tytuł Lekarza Roku w kategorii specjalista, natomiast w latach 2015 i 2016 roku jej kliniki Medestetis zostały wyróżnione tytułem najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce w prestiżowym plebiscycie Gala Beauty Stars.

W swojej codziennej pracy dr Kuschill-Dziurda największy nacisk kładzie na troskę o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. W gabinetach z logo Medestetis stosuje więc metody, które cechuje nie tylko efektywność, lecz przede wszystkim wysoki profil bezpieczeństwa.

Jako ceniona specjalistka, dr Kuschill-Dziurda jest częstym gościem programów telewizyjnych, między innymi „Pytanie na Śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”. Jej wypowiedzi, porady oraz opinie możemy również często przeczytać na łamach prasy. Od ponad dziewięciu lat współpracuje także przy projekcie edukacyjnym skierowanym głównie do kobiet „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Jego celem jest budowanie świadomości i propagowanie profilaktyki zdrowotnej poprzez spotkania z ekspertami z wielu dziedzin.

Z moimi pacjentami łączy mnie szczególna więź wykraczająca poza standardową relację lekarz – pacjent, bo medycyna estetyczna to nie tylko leczenie niedoskonałości, ale również medycyna duszy i pewności siebie w codziennym życiu.

joanna_1

Pani doktor kształciła się na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie uzyskała dyplom lekarza. Następnie, pod okiem znanych profesorów alergologii, rozpoczęła specjalizację w Szptalu Uniwersyteckim w Krakowie zakończoną uzyskaniem tytułu specjalisty chorób wewnętrznych.

W latach 2011-2015 pracowała w Poradni Alergologicznej Szpitala Klinicznego w Warszawie, a w 2015 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskała tytuł alergologa. W 2013 roku obroniła doktorat pt. „Fenotypy kliniczne astmy z nadwrażliwością na aspirynę” w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

REKOMENDACJE PACJENTÓW

 • Polecam z czystym sumieniem Panią dr Joannę Kuschill-Dziurdę. U pani doktor miałam wykonany zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym i szczerze przyznaję usta po zabiegu są nawilżone, pełniejsze i co najważniejsze bez sztucznego efektu. Panią doktor polecam wszystkim, którzy chcą w sposób naturalny poprawić swoją urodę.

  Katarzyna źródło: MEDESTETIS ONLINE
 • Doktor Kuschill-Dziurda jest znakomitym lekarzem, moim zdaniem najlepszym specjalistą od tzw "obstrzykiwania". Polecam gorąco każdemu. i nie ma się czego obawiać, zmiany zrobione przez dr Kuschill-Dziurdę Doktor są subtelne i estetyczne. aż miło na siebie popatrzeć 🙂

  Paulina_R znanylekarz.pl
 • Jestem pod wrażeniem wiedzy, rzetelności oraz podejścia do pacjenta, jakimi cechuje się Pani dr Joanna Kuschill – Dziurda. Poddałam się pierwszemu w życiu zabiegowi modelowania policzków i owalu twarzy. Konsultacja przed zabiegiem była bardzo szczegółowa - Pani doktor wyjaśniła istotę zabiegu i wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie. Zaufałam i jestem pod dużym wrażeniem. Zabieg przywrócił mi jędrność i objętość skóry. Wyglądam na 10 lat młodszą. Rewelacja! Szczerze polecam.

  MMarta znanylekarz.pl
 • Potwierdzam, że Pani dr Kuschll-Dziurda jest znakomitym lekarzem! Wypełnienie zrobione przez dr Kuschill-Dziurdę jest bardzo subtelne i estetyczne. Sam zabieg był całkowicie bezbolesny a końcowy efekt dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Polecam serdecznie!

  Joanna źródło: MEDESTETIS ONLINE

Medycyną estetyczną zainteresowała się jeszcze w czasie studiów (równolegle uczyła się w studium kosmetycznym). Przez cały czas nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kongresach, kursach i szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging w kraju i za granicą. Doskonali umiejętności pod okiem specjalistów światowej klasy. Wzięła udział m.in. w szkoleniu prowadzonym przez dr Elisabeth Dancey w Klinice w Londynie (2007 r) oraz szkoleniu u dr Sandrine Sebban w Paryżu (2013 r). Jest znakomitą specjalistką, z dużą wprawą wykonującą nowoczesne zabiegi upiększające zarówno twarz jak i ciało.

Do doktor Kuschill-Dziurdy warto zgłosić się, jeśli chcemy skorzystać między innymi z takich zabiegów, jak odbudowa objętości twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego, polimlekowego, żelu agarozowego lub hydroksyapatytu wapnia. Wykonuje iniekcje toksyny botulinowej wykorzystywane w leczeniu zmarszczek mimicznych, nadpotliwości, migreny, bruksizmu, zabiegi z użyciem wypełniaczy (nici hialuronowe, miękki lifting, likwidacja zmarszczek, bruzd, wypełnianie ust i policzków kwasem hialuronowym, korekty nosa, brody, skroni), mezoterapię, lipolizę, skleroterapię, peelingi medyczne, nici liftingujące typu Silhoette Soft i PDO, przeszczepy tłuszczu, zabiegi osoczem bogatopłytkowym, terapie laserowe, ultradźwiękami HIFU, radiofrekwencję mikroigłową i wiele innych.

Prywatnie – fit-mama trójki dzieci. W wolnym czasie biega, pływa, a nawet zdobywa medale na igrzyskach lekarskich! Jest zwolenniczką aktywnego trybu życia, dba o zdrowe odżywianie siebie i całej rodziny. Jej codzienne życie możemy podglądać na Instagramie, gdzie prowadzi profil @drjoannakuschilldziurda. Dzieli się na nim wydarzeniami z życia, prezentuje inspirujące nowości z dziedziny medycyny estetycznej oraz spektakularne afekty zabiegów wykonywanych w klinikach Medestetis. Dzieli się również sprawdzonymi sposobami na zachowanie zdrowia i pięknego wyglądu na długie lata.

Joanna Kuschill-Dziurda - ZnanyLekarz.pl
phone Kraków
phone Warszawa