dr n. med. Joanna Kuschill – Dziurda

specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej

Moja praca, moja pasja, moje życie…

Jestem lekarką z dwoma specjalizacjami – z chorób wewnętrznych i alergologii oraz z doktoratem – w 2013 roku obroniłam doktorat pt. „Fenotypy kliniczne astmy z nadwrażliwością na aspirynę” w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 16 lat. Swoje pierwsze kroki stawiałam w klinice dr Elisabeth Dancey w Londynie, a przez te wszystkie lata przebyłam liczne kursy i szkolenia. Biorę także udział w licznych konferencjach oraz sama czasem szkolę lekarzy.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, World Society of Interdisciplinary Aesthetic & Interdisciplinary Medicine (WOSIAM) oraz European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology (ESCAD).

W 2010 roku założyłam Klinikę Dr Kuschill MEDESTETIS w Krakowie, a w 2016 roku w Warszawie. W obu klinikach pracuję z fantastycznym zespołem specjalistek i specjalistów – w latach 2015 i 2016 roku nasze kliniki zostały wyróżnione tytułem najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce w prestiżowym plebiscycie Gala Beauty Stars.

Z moimi pacjentami łączy mnie szczególna więź wykraczająca poza standardową relację lekarz – pacjent, bo medycyna estetyczna to nie tylko leczenie niedoskonałości, ale również medycyna duszy i pewności siebie w codziennym życiu.

Wiedza buduje świadomość…

Zależy mi przede wszystkim na tym aby zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo w trakcie zabiegów, jak i w zakresie opieki pozabiegowej. Wierzę, że medycyna estetyczna powinna zapewniać nam piękny wygląd ale w sposób, który nie przerobi naszych twarzy.

Aktywnie prowadzę swój profil na Instagramie – robię to nie tylko po to aby zachęcać Was do zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim aby uświadamiać Wam, że zabiegi medycyny estetycznej poza tym, że potrafią nas odmłodzić, to też mogą spowodować, że zrujnują nam urodę lub zdrowie, gdyż niestety grożą powikłaniami.
Uważam, że taką świadomość powinien mieć każdy zanim pozwoli sobie wbić igłę w twarz. 

Poznaj najnowsze opinię o naszej klinice

A po godzinach…

Moją pasją, poza pracą, jest sport i poświęcam mu większość mojego wolnego czasu. Uwielbiam pływać, biegać, ćwiczyć fitness, uprawiać jogę, a tak naprawdę kocham być w ruchu i to dodaje mi energii do życia i podejmowania kolejnych wyzwań. Mam też w swoim dorobku sportowym kilkadziesiąt medali z Igrzysk Lekarskich.
Prywatnie jestem żoną i mam trójkę dzieci (syna i dwie córki).

Serdecznie zapraszam na konsultację.

phone Kraków
phone Warszawa