dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda - Medestetis

dr n. med. Joanna Kuschill – Dziurda

specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej,
dyrektor medyczny MEDESTETIS

Dyplom lekarza medycyny uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przebyła szereg kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging w kraju i za granicą, co pozwala jej wprawnie stosować techniki upiększania twarzy i ciała (odbudowa objetości twarzy przy użyciu kwasu polimlekowego (Sculptra) i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse), iniekcje toksyny botulinowej w leczeniu zmarszczek mimicznych i nadpotliwości, wypełniacze z kwasu hialuronowego (nici hialuronowe, miękki lifting, likwidacja zmarszczek, bruzd, wypełnianie ust i policzków), mezoterapia, lipoliza, skleroterapia, peelingi medyczne, nici liftingujące typu Silhoette Soft i PDO, przeszczepy tłuszczu, zabiegi osoczem bogatopłytkowym, zabiegi laserowe i wiele innych. Celem doskonalenia umiejętności wśród najlepszych przebyła liczne szkolenia zagraniczne m.in. w roku 2007 szkolenie u Dr Elisabeth Dancey w Klinice w Londynie oraz szkolenie u dr Sandrine Sebban w 2013 roku w Paryżu. Ponadto stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach, szkoleniach i konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą.

Z moimi pacjentami łączy mnie szczególna więź wykraczająca poza standardową relację lekarz – pacjent, bo medycyna estetyczna to nie tylko leczenie niedoskonałości, ale również medycyna duszy i pewności siebie w codziennym życiu.

joanna_1

Przez 7 lat pracowała w II Katedrze Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w której zarówno jako lekarz klinicysta, jak i jako asystent nauczała medycyny polskich i obcojęzycznych studentów. W roku 2011 zdała egzamin specjalistyczny i otrzymała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Posiadanie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych pozwala jej na niezwykle holistyczne podejście do każdego pacjenta, uwzględniające szczególnie silnie wpływ przeprowadzanych zabiegów na ogólne zdrowie pacjenta. W roku 2013 obroniła doktorat pt. „Fenotypy kliniczne astmy z nadwrażliwością na aspirynę” na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i otrzymała tytuł doktora nauk medycznych. Od roku 2011 do 2014 pracowała w Poradni Alergologicznej Szpitala Klinicznego w Warszawie, gdzie specjalizowała się w alergologii. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalistycznego w 2015 roku uzyskała tytuł alergologa.

REKOMENDACJE PACJENTÓW

 • Polecam z czystym sumieniem Panią dr Joannę Kuschill-Dziurdę. U pani doktor miałam wykonany zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym i szczerze przyznaję usta po zabiegu są nawilżone, pełniejsze i co najważniejsze bez sztucznego efektu. Panią doktor polecam wszystkim, którzy chcą w sposób naturalny poprawić swoją urodę.

  Katarzyna źródło: MEDESTETIS ONLINE
 • Doktor Kuschill-Dziurda jest znakomitym lekarzem, moim zdaniem najlepszym specjalistą od tzw "obstrzykiwania". Polecam gorąco każdemu. i nie ma się czego obawiać, zmiany zrobione przez dr Kuschill-Dziurdę Doktor są subtelne i estetyczne. aż miło na siebie popatrzeć 🙂

  Paulina_R znanylekarz.pl
 • Jestem pod wrażeniem wiedzy, rzetelności oraz podejścia do pacjenta, jakimi cechuje się Pani dr Joanna Kuschill – Dziurda. Poddałam się pierwszemu w życiu zabiegowi modelowania policzków i owalu twarzy. Konsultacja przed zabiegiem była bardzo szczegółowa - Pani doktor wyjaśniła istotę zabiegu i wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie. Zaufałam i jestem pod dużym wrażeniem. Zabieg przywrócił mi jędrność i objętość skóry. Wyglądam na 10 lat młodszą. Rewelacja! Szczerze polecam.

  MMarta znanylekarz.pl
 • Potwierdzam, że Pani dr Kuschll-Dziurda jest znakomitym lekarzem! Wypełnienie zrobione przez dr Kuschill-Dziurdę jest bardzo subtelne i estetyczne. Sam zabieg był całkowicie bezbolesny a końcowy efekt dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Polecam serdecznie!

  Joanna źródło: MEDESTETIS ONLINE

Jest autorem publikacji i doniesień naukowych oraz członkiem towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, World Society Interdisciplinary AntiAging Medicine (WOSIAM), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD) i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. |Występuje jako ekspert programu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”, „ Pytanie na Śniadanie” w TVP 2 oraz pisze artykuły na temat medycyny estetycznej celem przybliżenia tego tematu pacjentom. Szkoli lekarzy z zakresu podawania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz technik laserowych. Jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Jej pasją (poza pracą) jest sport – uwielbia biegać, pływać, ćwiczyć fitness, jeździć na nartach oraz spędzać każdą wolną chwilę aktywnie. Jest miłośniczką zdrowego stylu życia – sama w ten sposób postępuje i nakłania do tego swoich pacjentów. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna są według niej kluczem do szczęścia!

Joanna Kuschill-Dziurda - ZnanyLekarz.pl