lek. med. Anna Grodecka

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, dyrektor medyczny klinik Dr Kuschill MEDESTETIS

Dr Anna Grodecka jest absolwentką Collegium Medicum UMK w Toruniu.
Przez 4 lata pracowała jako anestezjolog w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Jednocześnie, jako asystent w Katedrze Anestezjologii Collegium Medicum UJ, zajmowała się pracą dydaktyczną i naukową.

Prowadziła zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz ze studentami School Of Medicine in English.
Odbyła wiele kursów i staży w Polsce i za granicą. Jest certyfikowanym instruktorem ETC Polskiej Rady Resuscytacji.

Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną. Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Warszawie i Krakowie.  Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w  zakresie zarówno medycyny estetycznej jak i przeciwstarzeniowej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz World Society Interdisciplinary AntiAging Medicine (WOSIAM).

Dr Anna Grodecka pełni od wielu lat funkcje dyrektora medycznego w Klinikach MEDESTETIS.
Od 2022 roku jest partnerem kliniki MEDESTETIS Klinika Dr Kuschill & Dr Grodecka przy ul. Garncarskiej 8 w Krakowie.

REKOMENDACJE PACJENTÓW

  • Wizyta u Pani dr Anny Grodeckiej to pewność, że zabieg wykonany będzie na bardzo wysokim poziome. Ponadto profesjonalizm,urok osobisty i znakomita atmosfera są wielkim atutem. Polecam. Maria

    Maria źródło: MEDESTETIS ONLINE
  • Miałam wykonany zabieg usunięcia włókniaka laserem CO2. Zabieg był bezbolesny. W Instytucie panuje przyjazna atmosfera. Pani Doktor bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i rzeczowa. Na pewno tam wrócę 🙂

    Natalia źródło: MEDESTETIS ONLINE
  • Witam serdecznie 🙂 Moja przygoda z Medestetis trwa od niedawna, ale profesjonalizm oraz rzetelnośc świadczonych usług przez Panią Dr Annę Grodecką widać juz na samym poczatku Naszej przygody:) Pani Dr Anna jest bardzo miłą ,ciepłą oraz konkretną w swoich działaniach osobą. Panie w rejestracji bardzo uprzejme, świadczące miłą obsługę pacjentów. Ogólnie rzecz ujmując atmosfera, która panuje w Instytucie jest bardzo domowa, co nie jest bez znaczenia w tego typu świadczonych usługach. Wszystkim serdecznie polecam:)

    Marzena źródło: MEDESTETIS ONLINE
phone Kraków
phone Warszawa