dypl. kosm. Magdalena Gucik

kosmetolog

Magdalena GucikMagdalena Gucik ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia o specjalizacji: Kosmetologia i Promocja zdrowia w 2007 roku.

Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii , kosmetyki stosowanej , dermatologii oraz medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych, uprawniających do wykonania specjalistycznych zabiegów kosmetycznych.

Doświadczenie zawodowe z kosmetyki stosowanej zdobywała pracując w  gabinecie kosmetycznym „Retro” w Krakowie w 2007 roku, gdzie zajmowała się pielęgnacją dłoni i stóp.
W  2009 roku nawiązała współpracę z gabinetem odnowy biologicznej „NordicSpa” w Krakowie , zajmując się wykonywaniem specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało na stanowisku kosmetyczki i masażystki.

Największą nagrodą jest dla mnie satysfakcja moich pacjentów.

Chcąc poszerzyć  wiedzę z zakresu  dermatologii, nawiązała współpracę z Apteką „Europejską III” w Krakowie w charakterze dermokonsultantki. Udzielała profesjonalych porad i zalecała pielegnację dermokosmetyczną, dobraną do stanu i rodzaju cery.

Jest autorką kilku artykułów z dziedziny kosmetologii, napisanych dla apteki Dom Zdrowia, zamieszczonych na ich stronie internetowej.
Ma duszę artystyczną , stąd jej zamiłowanie do wizażu i stylizacji. A ponieważ piękno to harmonia zewnętrzna i wewnętrzna- jest obecnie studentką pierwszego roku Wydziału Psychologii  Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Katowicach.

Z Instystutem MEDestetis współpracuje od 2011 roku, jako kosmetolog.

REKOMENDACJE PACJENTÓW

  • Zachwycił mnie profesjonalizm pani Magdy. Szczegółowy wywiad, dokładnie i bez pośpiechu przeprowadzony zabieg, uśmiech, życzliwość i spokój, który pomaga rozładować napięcie i buduje zaufanie.

    Agata źródło: MEDESTETIS ONLINE
phone Kraków
phone Warszawa