lic. kosm. Magdalena Gucik

kosmetolog

Magdalena Gucik ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia o specjalizacji: Kosmetologia i Promocja zdrowia w 2007 roku.

Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii , kosmetyki stosowanej , dermatologii oraz medycyny estetycznej.
Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych, uprawniających do wykonania specjalistycznych zabiegów kosmetycznych.

Jest autorką kilku artykułów z dziedziny kosmetologii, napisanych dla apteki Dom Zdrowia, zamieszczonych na ich stronie internetowej. Ma duszę artystyczną , stąd jej zamiłowanie do wizażu i stylizacji.

Z Kliniką Dr Kuschill MEDESTETIS współpracuje niemal od początku jej istnienia, mając ogromny wpływ na rozwój i ducha kliniki. Od 2022 roku odpowiedzialna również za komunikację kliniki w obszarze social media.

Dypl. kosm. Magdalena Gucik przyjmuje w MEDESTETIS Klinika Dr Kuschill & Dr Grodecka przy ul. Garncarskiej 8 w Krakowie.

REKOMENDACJE PACJENTÓW

  • Zachwycił mnie profesjonalizm pani Magdy. Szczegółowy wywiad, dokładnie i bez pośpiechu przeprowadzony zabieg, uśmiech, życzliwość i spokój, który pomaga rozładować napięcie i buduje zaufanie.

    Agata źródło: MEDESTETIS ONLINE
phone Kraków
phone Warszawa