Dr Cyj Hair Filler – leczenie i kuracja wypadania włosów

Dr Cyj w skrócie
Cena od 800 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria seria 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie
Czas utrzymywania efektów 4-12 mc

Czym jest zabieg Dr Cyj Hair Filler?

Dr Cyj Hair Filler to peptydowa terapia włosów. Preparat stosowany w tej kuracji zawiera 7 rewolucyjnych, opatentowanych peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym. Częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, zawarty w Dr Cyj Hair Filler, ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji i aktywnych składników preparatu.

Minimalne dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów.

Jeszcze przez dwa tygodnie po zabiegu preparat utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Wskazania do zabiegu przeciw wypadaniu włosów Dr Cyj

Zabieg przeciw wypadaniu włosów Dr Cyj Hair Filler przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego jak i tego spowodowanego stresem , złą dietą czy częstym farbowaniem.
Jeżeli chcesz powstrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrastanie, pogrubić i zagęścić włosy, to może być zabieg dla Ciebie. Decyzję ułatwi konsultacja lekarska, która poprzedza każdą terapię.

Efekty zabiegu Dr Cyj Hair Filler

Dr Cyj Hair Filler jest to jedyny preparat stosowany w zabiegach mezoterapii skóry głowy z zawartością siedmiu opatentowanych peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym. Zabieg ten jest z powodzeniem stosowany u osób mających problem z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem.

Częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, zawarty w Dr Cyj Hair Filler, ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji i aktywnych składników preparatu.

Bardzo małe dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów.

Kompleksowe połączenie dwóch składników stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i odżywia osłabione mieszki włosowe, dzięki czemu dochodzi do przyspieszenia wzrostu włosów i zatrzymania ich wypadania.

Jak wygląda zabieg Dr Cyj Hair Filler?

Preparat podawany jest metodą iniekcji, cieniutką igłą z ampułko-strzykawki. Kuracja Dr Cyj Hair Filler jest praktycznie bezbolesna i nie wymaga znieczulenia, jednak u pacjentów wrażliwych na ból można zastosować chłodzenie kontaktowe czy specjalny spray mrożący.

Czas trwania zabiegu. Długość terapii leczenia wypadania włosów

Zabieg wypadania włosów trwa ok. 30 min. Zaleca się aby procedura była powtarzana w serii 4 zabiegów w odstępie 2 tygodni. Cała terapia trwa 2 miesiące. Dla podtrzymania efektu warto wykonać zabieg przypominający po 6 miesiącach

Czas utrzymywania się efektów po leczeniu i kuracji wypadania włosów

Pierwsze widoczne oraz trwałe efekty zauważalne są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów. Obserwujemy przede wszystkim zahamowanie wypadania włosów. Dzieje się tak poprzez działanie na poziomie genów i DNA. Zostają pobudzone do wzrostu nowe włosy. Efekty kuracji utrzymują się przez rok. Po tym okresie, terapię należy powtórzyć.

Okres rekonwalescencji po zabiegu Dr Cyj Hair Filler

Zabieg terapii leczenia wypadania włosów pozwala od razu powrócić do normalnej aktywności. Nie ma skutków ubocznych. Jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też nieznaczne swędzenie. Te niedogodności znikną jednak w przeciągu 1 doby od zabiegu.

Przeciwwskazania do kuracji przeciw wypadaniu włosów

Terapia leczenia wypadania włosów kuracją Dr Cyj Hair Filler jest bezpieczna, nie wymaga szczególnego przygotowania, jednak w przypadku poniższych czynników, nie może być stosowana:

 • choroba nowotworowa
 • choroby autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca
 • choroby reumatologiczne
 • stany zapalne okolicy owłosionej skóry głowy
 • otwarte rany okolicy owłosionej skóry
 • przyjmowanie leków immunosupresyjnych
 • terapia sterydowa
 • powtarzające się anginy
 • zapalenie wsierdzia
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia

Prezentowany opis procedury ma charakter ogólny  i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska w celu zapewnienia pacjentowi maksimum bezpieczeństwa.

Lekarze wykonujący zabieg Dr Cyj Hair Filler
w Krakowie i Warszawie

Najczęściej zadawana pytania (FAQ) – Dr Cyj mezoterapia przeciw wypadaniu włosów

Czym jest mezoterapia Dr Cyj?

Mezoterapia Dr Cyj to peptydowa terapia włosów. Preparat stosowany w tej kuracji zawiera 7 rewolucyjnych, opatentowanych peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym. Minimalne dawki peptydów naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów.

Jakie są wskazania do wykonania mezoterapii Dr Cyj?

Zabieg mezoterapii przeciw wypadaniu włosów Dr Cyj przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego jak i tego spowodowanego stresem, złą dietą czy częstym farbowaniem.

Czy zabieg mezoterapii Dr Cyj jest bolesny?

Zabieg mezoterapii Dr Cyj nie należy do najprzyjemniejszych. Zazwyczaj wykonywany jest bez znieczulenia, lecz z miejscowym chłodzeniem.

Jak wygląda zabieg mezoterapii Dr Cyj?

Zabieg mezoterapii Dr Cyj polega na podaniu preparatu metodą iniekcji, cieniutką igłą z ampułko-strzykawki. W przypadku pacjentów wrażliwych na ból można zastosować chłodzenie kontaktowe czy specjalny spray mrożący, aby podnieść komfort zabiegu.

Jak długo trwa zabieg Dr Cyj?

Zabieg mezoterapii Dr Cyj trwa od 30 do 60 minut.

Jakich efektów należy się spodziewać po mezoterapii Dr Cyj?

Mezoterapia Dr Cyj stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i odżywia osłabione mieszki włosowe, dzięki czemu dochodzi do przyspieszenia wzrostu włosów i zatrzymania ich wypadania.

Czy przyjmowanie finasterydu jest przeciwwskazaniem do mezoterapii Dr Cyj?

Przyjmowanie finasterydu nie jest przeciwwskazaniem do mezoterapii Dr Cyj, wręcz przeciwnie. Mezoterapia Dr Cyj jest potęguje efekty otrzymane dzięki farmakoterapii.

Ile zabiegów mezoterapii Dr Cyj należy wykonać, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt?

Pierwsze widoczne oraz trwałe efekty mezoterapii Dr Cyj zauważalne są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów. Obserwujemy przede wszystkim zahamowanie wypadania włosów. Dzieje się tak poprzez działanie na poziomie genów i DNA. Zostają pobudzone do wzrostu nowe włosy.

Czytaj na blogu Kliniki Dr Kuschill

joanna_3

Opis zabiegu został przygotowany pod nadzorem merytorycznym

dr n. med. Joanna Kuschill – Dziurda

specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej
Założycielka Kliniki Dr Kuschill MEDESTETIS.
Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, ekspert telewizyjny programu “Pytanie na Śniadanie” oraz autorka licznych publikacji prasowych.
Edukatorka, dzieląca się wiedzą na Instagramie @drjoannakuschilldziurda.
Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Czy powyższy artykuł był przydatny? (wybierz gwiazdki poniżej od 1 do 5)
Sending
Ocena użytkowników
3.43 (7 głosów)

Polecają nas

phone Kraków
phone Warszawa