Laserowa redukcja zmarszczek i melasmy Clear Lift® Alma Harmony Pro®

Clear Lift® Alma Harmony Pro®
Cena od 630 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Znieczulenie OPCJONALNE
Zdolność do pracy bezpośrednio po zabiegu
Sugerowana seria 3-4 zabiegi co 3 tygodnie
Czas utrzymywania efektów ok. 12 mc

 

Zabieg dostępny w klinice w Warszawie

Czy zabieg redukcji zmarszczek laserem zawsze musi wiązać się z kilkudniowym urlopem lub wyłączeniem z aktywności zawodowej?

Zabieg laserowy nie zawsze musi wiązać się z kilkudniowym urlopem lub wyłączeniem z aktywności zawodowej.

Dzięki innowacyjnemu zabiegowi Clear Lift® od Alma Harmony PRO możemy cieszyć się skuteczną i głęboką regeneracją skóry bez przerywania ciągłości naskórka i to w wyniku krótkiej i bezbolesnej terapii laserowej.

Zabieg laserowy Clear Lift® Alma Harmony Pro® – wskazania

Zabieg Clear Lift® Alma Harmony Pro® zaleca się  na różne problemy: kurze łapki, niewielkie zmarszczki na czole, na szyję, dekolt i dłonie, na podkrążone oczy, także na przebarwienia od promieni UV oraz zmiany powstające z wiekiem, po ciąży i po wahaniach równowagi hormonalnej.

Clear Lift laser pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, powodując kontrolowane ujędrnianie i rewitalizację skóry. Doskonale działa on na zwiotczałą skórę, poszerzone pory i podkrążone oczy.

Dlaczego zabieg głowicą Clear Lift Alma Harmony jest doskonały dla rewitalizacji skóry?

Głowica Clear Lift lasera Alma Harmony aktywuje naturalne procesy naprawcze w skórze. Tym samym doskonale przygotowuje ją na bardziej inwazyjne zabiegi.

Clear Lift to głowica frakcyjna, działająca fotomechanicznie, czyli w żaden sposób nie uszkadza wierzchnich warstw skóry. Wiązka lasera dociera w tym przypadku w głąb skóry, nawet do warstwy siateczkowej skóry właściwej.

Stymuluje produkcję kolagenu oraz w sposób mechaniczny rozbija nagromadzone cząstki barwnika. Dzięki temu rozjaśniają się przebarwienia oraz odbudowują uszkodzone partie skóry, na przykład blizny. Radzi sobie z przebarwieniami skóry, na przykład głębszą formą melasmy.

clearlift_2

Technologia zabiegu odmładzania

Alma Harmony Pro z głowicą Clear Lift® to innowacyjny, nieablacyjny laser o optymalnie dobranej dużej mocy Działa na zasadzie połączenia dwóch rodzajów laseroterapii Nd:Yag i Pixel Q Switch (1064nm).

Terapia wykorzystuje światło lasera, a dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, nie uszkadza zewnętrznych warstw skórny, ale przenika do skóry właściwej i tam działa.

Platforma Alma Harmony Pro (Alma Lasers), za pomocą, której wykonuje się zabieg nieablacyjnego odmładzania Clear Lift® jest multiplikacyjną platformą laserową.

Przy jej wykorzystaniu można przeprowadzać zabiegi dermatologiczne i estetyczne stosując jedne z najbardziej efektywnych technologii wykorzystujących promieniowanie laserowe.

Technika działania nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

Efekty zabiegu rewitalizacji skóry

Zabieg umożliwia zniwelowanie pierwszych oznak fotostarzenia objawiających się w postaci zmarszczek, bruzd, ale może być również stosowany w leczeniu przebarwień posłonecznych o niskim stopniu nasilenia, melasmy czyli przebarwień hormonalnych, rozszerzonych porów skórnych.

Zabieg najczęściej stosuje się jako terapię ujędrniającą skórę przynosząca spektakularne efekty poprawy faktury i gęstości skóry całego ciała, bez konieczności rekonwalescencji.

Jak wygląda zabieg usuwania zmarszczek laserem?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny (część pacjentów odczuwa działanie światła jak delikatne ukłucia). Terapia bazuje na termicznym oddziaływaniu na komórki skóry właściwej (bez uszkadzania warstwy naskórka), przy użyciu wiązki lasera o odpowiednio dobranej mocy. Bezpośrednio po zabiegu rozpoczyna się trwający kilka tygodni proces odbudowy. W jego wyniku dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Skóra staje się jędrniejsza, jest bardziej rozświetlona oraz dochodzi do redukcji zmarszczek.

Czas zabiegu Clear Lift Alma Harmony Pro

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

Okres rekonwalescencji po zabiegu

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a pacjent bezpośrednio po jego wykonywaniu może wrócić do codziennych aktywności. Okres całkowitej przebudowy skóry zależy od indywidualnych uwarunkowań i wynosi zazwyczaj maksymalnie kilka tygodni.

Czas utrzymywania się efektów

Wykonanie serii 4 -5 zabiegów zgodnie z zaleceniami prowadzącego pozwala na uzyskanie efektów do 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg laserowej rewitalizacji skóry i usuwania zmarszczek urządzeniem Alma Harmony Clear Lift  jest bardzo bezpieczny i wysoce skuteczny wówczas, gdy nie występują u pacjenta następujące przeciwwskazania:

 • infekcja bakteryjna lub wirusowa,
 • zaburzenia układu immunologicznego,
 • izotretynoina (w ciągu ostatnich 6-9 miesiącach),
 • twardzina,
 • radioterapia,
 • Przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających
 • Aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne)
 • zaburzenia gojenia,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • typ skóry VI,
 • Fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła)
 • Nowotwory złośliwe
 • Bielactwo, łuszczyca
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Świeża opalenizna, stosowanie balsamów brązujących czy samoopalaczy

Prezentowany opis procedury ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska dla maksimum bezpieczeństwa pacjenta.

Cena zabiegu

Alma Harmony Clearlift®
Rewitalizacja skóry, redukcja zmarszczek, melazmy oraz zniwelowanie efektów procesu fotostarzenia tj. szkodliwego działania czynników atmosferycznych.
Obszar ciała Zabieg pojedynczy 3 zabiegi / PAKIET EKSPRES 3 zabiegi / PAKIET ELASTYCZNY
Twarz 900 zł 2160 zł 2400 zł
Szyja 800 zł 1890 zł 2100 zł
Dekolt 800 zł 1890 zł 2100 zł
Grzbiet dłoni 800 zł 1890 zł 2100 zł
Twarz | Szyja 1450 zł 3105 zł 3450 zł
Twarz | Szyja | Dekolt 1750 zł 3510 zł 3900 zł
Jaki jest okres ważności pakietów na zabieg Alma Harmony Clearlift®?
PAKIET EKSPRES PAKIET ELASTYCZNY
Okres ważności od daty zakupu 3 miesiące 12 miesięcy
Jakie są różnicę oferowanych pakietów zabiegowych?
PAKIET EKSPRES PAKIET ELASTYCZNY
Na jakie zabiegi z oferty? jeden pakiet na wybrany zabieg jeden pakiet na wybrany zabieg
Jaka jest ilość zabiegów w pakiecie? W zależności od oferty
3,4 lub 5 zabiegów
W zależności od oferty
3,4 lub 5 zabiegów
Czy i kiedy mogę zmieniać terminy wizyty? terminy zabiegów nie mogą być anulowane, ani modyfikowane po ich rezerwacji bezpłatna zmiana lub odwołanie terminu 24h przed wizytą
Okres ważności pakietu każdorazowo wskazane w treści oferty 12 miesięcy
Łączenie z programami rabatowymi
(w tym z programem lojalnościowym)
NIE TAK

Kosmetolodzy wykonujący zabieg laserowej redukcji zmarszczek i melasmy Clear Lift® Alma Harmony Pro® w Krakowie

Najczęściej zadawana pytania (FAQ) – Laserowa redukcja zmarszczek ClearLift

Na czym polega laserowa redukcja zmarszczek ClearLift?

Laserowa redukcja zmarszczek bazuje na nieablacyjnym laserze o optymalnie dobranej dużej mocy. Terapia wykorzystuje światło lasera, które przenika do skóry właściwej, nie uszkadzając zewnętrznych warstw skóry. Laser ClearLift pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, powodując kontrolowane ujędrnianie i rewitalizację skóry. Doskonale działa on na zwiotczałą skórę, poszerzone pory i podkrążone oczy.

Jak wygląda laserowa redukcja zmarszczek ClearLift?

Laserowa redukcja zmarszczek ClearLift to zabieg wykorzystuje światło lasera w celu termicznego oddziaływania na komórki skóry właściwej (bez uszkadzania warstwy naskórka). Bezpośrednio po zabiegu rozpoczyna się trwający kilka tygodni proces odbudowy. W jego wyniku dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Jakie są wskazania do laserowej redukcji zmarszczek ClearLift?

Zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift umożliwia zniwelowanie pierwszych oznak fotostarzenia objawiających się w postaci zmarszczek, bruzd, ale może być również stosowany w leczeniu przebarwień posłonecznych, melasmy i rozszerzonych porów skórnych.

Czy zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift boli?

Technika działania laserowej redukcji zmarszczek Clearlift nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Jak długo trwa zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift?

Zabieg laserowej redukcji zmarszczek Clearlift trwa od 30 do 60 minut.

Ile zabiegów laserowej redukcji zmarszczek ClearLift należy wykonać, by uzyskać satysfakcjonujący efekt?

W celu uzyskania zadowalających efektów zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift należy wykonać w serii 4 -5 zabiegów zgodnie z zaleceniami prowadzącego. 

Jak długo trwa rekonwalescencja po laserowej redukcji zmarszczek ClearLift?

Zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift nie wymaga rekonwalescencji, a pacjent bezpośrednio po jego wykonywaniu może wrócić do codziennych aktywności. Okres całkowitej przebudowy skóry zależy od indywidualnych uwarunkowań i wynosi zazwyczaj maksymalnie kilka tygodni.

Jak długo utrzymuje się efekt laserowej redukcji zmarszczek ClearLift?

Po wykonaniu pełnej serii zabiegów laserowej redukcji zmarszczek Clearlift uzyskujemy efekt jędrnej, gładkiej. Stosowanie się do zaleceń pozabiegowych pozwala na uzyskanie efektów do 12 miesięcy.

Czytaj na blogu Kliniki Dr Kuschill

marta_stepniak

Opis zabiegu został przygotowany pod nadzorem merytorycznym

dypl. kosm. Marta Stępniak

jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku kosmetologii – specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z obszaru modelowania sylwetki, depilacji laserowej oraz zabiegów odmładzających na twarz.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Czy powyższy artykuł był przydatny? (wybierz gwiazdki poniżej od 1 do 5)
Sending
Ocena użytkowników
0 (0 głosów)

Polecają nas

phone Kraków
phone Warszawa