Laserowa redukcja zmarszczek i melasmy Clear Lift® Alma Harmony Pro®

Clear Lift® Alma Harmony Pro®
Cena od 500 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Znieczulenie OPCJONALNE
Zdolność do pracy bezpośrednio po zabiegu
Sugerowana seria 3-4 zabiegi co 3 tygodnie
Czas utrzymywania efektów ok. 12 mc

Nowość! 30-dniowy karnet. 5 godzin zabiegów.
Kilkanaście procedur do Twojej dyspozycji!

Czy zabieg redukcji zmarszczek laserem zawsze musi wiązać się z kilkudniowym urlopem lub wyłączeniem z aktywności zawodowej?

Zabieg laserowy nie zawsze musi wiązać się z kilkudniowym urlopem lub wyłączeniem z aktywności zawodowej.

Dzięki innowacyjnemu zabiegowi Clear Lift® od Alma Harmony PRO możemy cieszyć się skuteczną i głęboką regeneracją skóry bez przerywania ciągłości naskórka i to w wyniku krótkiej i bezbolesnej terapii laserowej.

Zabieg laserowy Clear Lift® Alma Harmony Pro® – wskazania

Zabieg Clear Lift® Alma Harmony Pro® zaleca się  na różne problemy: kurze łapki, niewielkie zmarszczki na czole, na szyję, dekolt i dłonie, na podkrążone oczy, także na przebarwienia od promieni UV oraz zmiany powstające z wiekiem, po ciąży i po wahaniach równowagi hormonalnej.

Clear Lift laser pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, powodując kontrolowane ujędrnianie i rewitalizację skóry. Doskonale działa on na zwiotczałą skórę, poszerzone pory i podkrążone oczy.

Dlaczego zabieg głowicą Clear Lift Alma Harmony jest doskonały dla rewitalizacji skóry?

Głowica Clear Lift lasera Alma Harmony aktywuje naturalne procesy naprawcze w skórze. Tym samym doskonale przygotowuje ją na bardziej inwazyjne zabiegi.

Clear Lift to głowica frakcyjna, działająca fotomechanicznie, czyli w żaden sposób nie uszkadza wierzchnich warstw skóry. Wiązka lasera dociera w tym przypadku w głąb skóry, nawet do warstwy siateczkowej skóry właściwej.

Stymuluje produkcję kolagenu oraz w sposób mechaniczny rozbija nagromadzone cząstki barwnika. Dzięki temu rozjaśniają się przebarwienia oraz odbudowują uszkodzone partie skóry, na przykład blizny. Radzi sobie z przebarwieniami skóry, na przykład głębszą formą melasmy.

clearlift_2

Technologia zabiegu odmładzania

Alma Harmony Pro z głowicą Clear Lift® to innowacyjny, nieablacyjny laser o optymalnie dobranej dużej mocy Działa na zasadzie połączenia dwóch rodzajów laseroterapii Nd:Yag i Pixel Q Switch (1064nm).

Terapia wykorzystuje światło lasera, a dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, nie uszkadza zewnętrznych warstw skórny, ale przenika do skóry właściwej i tam działa.

Platforma Alma Harmony Pro (Alma Lasers), za pomocą, której wykonuje się zabieg nieablacyjnego odmładzania Clear Lift® jest multiplikacyjną platformą laserową.

Przy jej wykorzystaniu można przeprowadzać zabiegi dermatologiczne i estetyczne stosując jedne z najbardziej efektywnych technologii wykorzystujących promieniowanie laserowe.

Technika działania nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

Efekty zabiegu rewitalizacji skóry

Zabieg umożliwia zniwelowanie pierwszych oznak fotostarzenia objawiających się w postaci zmarszczek, bruzd, ale może być również stosowany w leczeniu przebarwień posłonecznych o niskim stopniu nasilenia, melasmy czyli przebarwień hormonalnych, rozszerzonych porów skórnych.

Zabieg najczęściej stosuje się jako terapię ujędrniającą skórę przynosząca spektakularne efekty poprawy faktury i gęstości skóry całego ciała, bez konieczności rekonwalescencji.

Jak wygląda zabieg usuwania zmarszczek laserem?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny (część pacjentów odczuwa działanie światła jak delikatne ukłucia). Terapia bazuje na termicznym oddziaływaniu na komórki skóry właściwej (bez uszkadzania warstwy naskórka), przy użyciu wiązki lasera o odpowiednio dobranej mocy. Bezpośrednio po zabiegu rozpoczyna się trwający kilka tygodni proces odbudowy. W jego wyniku dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Skóra staje się jędrniejsza, jest bardziej rozświetlona oraz dochodzi do redukcji zmarszczek.

Czas zabiegu Clear Lift Alma Harmony Pro

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

Okres rekonwalescencji po zabiegu

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a pacjent bezpośrednio po jego wykonywaniu może wrócić do codziennych aktywności. Okres całkowitej przebudowy skóry zależy od indywidualnych uwarunkowań i wynosi zazwyczaj maksymalnie kilka tygodni.

Czas utrzymywania się efektów

Wykonanie serii 4 -5 zabiegów zgodnie z zaleceniami prowadzącego pozwala na uzyskanie efektów do 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg laserowej rewitalizacji skóry i usuwania zmarszczek urządzeniem Alma Harmony Clear Lift  jest bardzo bezpieczny i wysoce skuteczny wówczas, gdy nie występują u pacjenta następujące przeciwwskazania:

 • infekcja bakteryjna lub wirusowa,
 • zaburzenia układu immunologicznego,
 • izotretynoina (w ciągu ostatnich 6-9 miesiącach),
 • twardzina,
 • radioterapia,
 • Przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających
 • Aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne)
 • zaburzenia gojenia,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • typ skóry VI,
 • Fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła)
 • Nowotwory złośliwe
 • Bielactwo, łuszczyca
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Świeża opalenizna, stosowanie balsamów brązujących czy samoopalaczy

Prezentowany opis procedury ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska dla maksimum bezpieczeństwa pacjenta.

Cena zabiegu

CENA ZABIEGÓW W MULTIKARNECIE CZASOWYM

ZABIEG DOSTĘPNY BEZ DOPŁATY
W czasie pierwszej wizyty uwzględniono pełny przebieg czynności przygotowawczych tj. konsultację wstępną, uzyskanie zgody na wykonanie zabiegu, prezentację zaleceń oraz przygotowanie gabinetu.
W przypadku drugiej i kolejnej wizyty, jej czas jest skrócony o 15 min.
W zależności od indywidualnej sytuacji ostateczny czas wizyty może różnić się od prezentowanego.

UWAGA! ZABIEG DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W KLINICE W KRAKOWIE

Alma Harmony Clearlift®
Rewitalizacja skóry, redukcja zmarszczek, melazmy oraz zniwelowanie efektów procesu fotostarzenia tj. szkodliwego działania czynników atmosferycznych.
Obszar ciała Pierwsza wizyta Cena w MULTIKARNECIE Druga i kolejna wizyta Cena w MULTIKARNECIE
Twarz 60 min 300 zł 800 zł 45 min 225 zł 800 zł
Szyja 60 min 300 zł 700 zł 45 min 225 zł 700 zł
Dekolt 60 min 300 zł 700 zł 45 min 225 zł 700 zł
Grzbiet dłoni 60 min 300 zł 700 zł 45 min 225 zł 700 zł
Twarz | Szyja 75 min 375 zł 1300 zł 60 min 300 zł 1300 zł
Twarz | Szyja | Dekolt 75 min 375 zł 1600 zł 60 min 300 zł 1600 zł

NAJLEPSZA OFERTA W MULTIKARNECIE -81% TWARZ + SZYJA + DEKOLT OD 300 ZŁ ZA ZABIEG

CENNIK STANDARDOWY

Alma Harmony Clearlift®
Rewitalizacja skóry, redukcja zmarszczek, melazmy oraz zniwelowanie efektów procesu fotostarzenia tj. szkodliwego działania czynników atmosferycznych.
Obszar ciała 1 zabieg Pakiet 3 zabiegi
Twarz 800 zł 1900 zł
Szyja 700 zł 1700 zł
Dekolt 700 zł 1700 zł
Grzbiet dłoni 700 zł 1700 zł
Twarz | Szyja 1300 zł 3100 zł
Twarz | Szyja | Dekolt 1600 zł 3840 zł

Kosmetolodzy wykonujący zabieg laserowej redukcji zmarszczek i melasmy Clear Lift® Alma Harmony Pro® w Krakowie i Warszawie

mgr kosm. Weronika Rondoś

mgr kosm.
Weronika Rondoś

mgr kosm. Patrycja Wójtowicz-Harris

mgr kosm.
Patrycja Wójtowicz-Harris

mgr kosm. Monika Mróz

mgr kosm.
Monika Mróz

Najczęściej zadawana pytania (FAQ) – Laserowa redukcja zmarszczek ClearLift

Na czym polega laserowa redukcja zmarszczek ClearLift?

Laserowa redukcja zmarszczek bazuje na nieablacyjnym laserze o optymalnie dobranej dużej mocy. Terapia wykorzystuje światło lasera, które przenika do skóry właściwej, nie uszkadzając zewnętrznych warstw skóry. Laser ClearLift pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, powodując kontrolowane ujędrnianie i rewitalizację skóry. Doskonale działa on na zwiotczałą skórę, poszerzone pory i podkrążone oczy.

Jak wygląda laserowa redukcja zmarszczek ClearLift?

Laserowa redukcja zmarszczek ClearLift to zabieg wykorzystuje światło lasera w celu termicznego oddziaływania na komórki skóry właściwej (bez uszkadzania warstwy naskórka). Bezpośrednio po zabiegu rozpoczyna się trwający kilka tygodni proces odbudowy. W jego wyniku dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Jakie są wskazania do laserowej redukcji zmarszczek ClearLift?

Zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift umożliwia zniwelowanie pierwszych oznak fotostarzenia objawiających się w postaci zmarszczek, bruzd, ale może być również stosowany w leczeniu przebarwień posłonecznych, melasmy i rozszerzonych porów skórnych.

Czy zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift boli?

Technika działania laserowej redukcji zmarszczek Clearlift nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Jak długo trwa zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift?

Zabieg laserowej redukcji zmarszczek Clearlift trwa od 30 do 60 minut.

Ile zabiegów laserowej redukcji zmarszczek ClearLift należy wykonać, by uzyskać satysfakcjonujący efekt?

W celu uzyskania zadowalających efektów zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift należy wykonać w serii 4 -5 zabiegów zgodnie z zaleceniami prowadzącego. 

Jak długo trwa rekonwalescencja po laserowej redukcji zmarszczek ClearLift?

Zabieg laserowej redukcji zmarszczek ClearLift nie wymaga rekonwalescencji, a pacjent bezpośrednio po jego wykonywaniu może wrócić do codziennych aktywności. Okres całkowitej przebudowy skóry zależy od indywidualnych uwarunkowań i wynosi zazwyczaj maksymalnie kilka tygodni.

Jak długo utrzymuje się efekt laserowej redukcji zmarszczek ClearLift?

Po wykonaniu pełnej serii zabiegów laserowej redukcji zmarszczek Clearlift uzyskujemy efekt jędrnej, gładkiej. Stosowanie się do zaleceń pozabiegowych pozwala na uzyskanie efektów do 12 miesięcy.

Czytaj na blogu Kliniki Dr Kuschill

marta_stepniak

Opis zabiegu został przygotowany pod nadzorem merytorycznym

dypl. kosm. Marta Stępniak

jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku kosmetologii – specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z obszaru modelowania sylwetki, depilacji laserowej oraz zabiegów odmładzających na twarz.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Czy powyższy artykuł był przydatny? (wybierz gwiazdki poniżej od 1 do 5)
Sending
Ocena użytkowników
0 (0 głosów)

Polecają nas

phone Kraków
phone Warszawa