dr n. med. Tomasz Stefura

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończył otrzymując liczne stypendia w tym:
  • nagrodę Dziekana Wydziału Lekarskiego,
  • Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego,
  • Diamentowy grant czy
  • Laur Medyczny im. Doktora Wacława Mayzla przyznany przez Wydział Nauk Medycznych PAN.
Obecnie lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łęcznej. Doświadczenie zdobywa również pracując w 5-tym Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie.
Stale podnosi swoje kwalifikacje naukowe uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach, a także biorąc udział w międzynarodowych konferencjach medycznych oraz stażach zagranicznych. Ukończył szkolenia z zakresu podawanie toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, peelingów chemicznych, podawanie osocza bogatopłytkowego i fibryny, mezoterapię różnymi preparatami, lipolizy iniekcyjnej oraz liposukcji.
Swoją działalność kliniczną łączy z pracą naukową na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz prowadzeniem zajęć dla studentów kierunku lekarskiego. Jest współautorem licznych publikacji w renomowanych czasopismach naukowych w tym dotyczących medyczny estetycznej.
W Klinice MEDESTETIS wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne oraz szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej obejmujących procedury z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz osocza bogatopłytkowego.
W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego pacjenta, precyzję oraz bezpieczeństwo wykonywania zabiegów.
Miłośnik gry w tenisa i literatury science fiction. Uwielbia podróżować.
Dr n. med. Tomasz Stefura przyjmuje w MEDESTETIS Klinika Dr Kuschill & Dr Grodecka przy ul. Garncarskiej 8 w Krakowie.
phone Kraków
phone Warszawa