lek. med. Aneta Bembenek

lekarz medycyny estetycznej

Aneta BembenekDyplom lekarza medycyny uzyskała w 2005 roku na I Wydziałe Lekarskim, Akademii Medycznej w Warszawie. Po zakończeniu studiów związała się z obszarem okulistyki uzyskując w roku 2013 tytuł specjalisty chorób oczu.
Wysokie umiejętności manualne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z delikatnymi obszarami twarzy zaowocowały skierowaniem swoich zainteresowań zawodowych na obszar medycyny estetycznej, czego potwierdzeniem było ukończenie w 2015 r. podyplomowych studiów GWSH w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna i uzyskanie tytułu certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Jako lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach korekcji i rewitalizacji najdelikatniejszych obszarów ciała tj. twarzy w tym okolic oczu, szyi, dekoltu oraz dłoni. Co więcej ze względu na swoją specjalizację, wykonuje również zabiegi usuwania zmian powiek górnych i dolnych.

Pacjent przekraczając próg mojego gabinetu czuje, że jest w nim najważniejszy. Kluczem do dobrej relacji z pacjentem jest zawsze wyczerpująca konsultacja, dzięki której wiem z jakim problemem zgłasza się pacjent i jak najlepiej mogę mu pomóc.

aneta_bembenek_2

Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące i potwierdzające umiejętności, a przez pacjentów ceniona jest przede wszystkim za wyjątkowa atmosferę i profesjonalizm podczas wykonywania zabiegów
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – interesuje się literatura kryminalną oraz sportem.

phone Kraków
phone Warszawa