Metamorfozy
Program Daj się Odmienić

W ramach programu “Daj się odmienić” przeprowadziliśmy metamorfozę 16 uczestniczek i uczestników.
Do programu zaangażowaliśmy nasz zespół medyczny i kosmetologiczny oraz technologie zabiegowe dostępne w naszych klinikach.
Po przeprowadzeniu wyczerpujących konsultacji, uczestnicy zostali poddani holistycznym zabiegom odmładzającym i rewitalizującym, których efekty zostały wzmocnione przez sztab ekspertów od stylistyki, fryzjerstwa oraz makijażu.
Daj się odmienić to jednak nie tylko opowieść o aktualnych możliwościach zabiegowych branży beauty. To przede wszystkim opowieść o zmianach mentalnych, które zadziały się w głowach uczestników - o emocjach, wzajemnych relacjach i walkę o ich nowe oblicze.

Aneta i Eliza - odcinek 1

Eliza i Aneta to przyjaciółki z Radzymina, które znają się od 15 lat. Eliza jest manikiurzystką, a Aneta pracuje w piekarni.
To prawdziwe papużki nierozłączki. Spędzają ze sobą mnóstwo wolnego czasu, a gdy im go brakuje, jedna drugiej nawet posprząta mieszkanie!
Obydwie są mamami. Aneta ma trójkę dzieci, dlatego oprócz piekarni, dorabia sobie także w innych pracach.
Eliza stwierdziła, że przyjaciółce, która przeszła wiele trudów w życiu i rzadko znajduje chwilę dla siebie, należy się prawdziwa metamorfoza - dlatego wysłała zgłoszenie do programu.
Udział w programie jest też prezentem na niedawne urodziny Anety!

Basia i Magdalena - odcinek 2

Barbara i Magda to mama i córka, których wzajemna relacja mogłaby posłużyć za przykład dla wielu. Magda przez wiele lat zmagała się z zaburzeniami odżywiania, przez co straciła bardzo dużo na wadze.
Mimo że wyszła już na prostą i powoli odzyskuje dawną formę (a nawet startuje w zawodach sylwetkowych!), od czasu choroby ma problemy z pewnością siebie.
Jej mama zawsze ją wspierała i stała u jej boku, dlatego zgłosiła córkę do programu, aby ta na nowo odzyskała wiarę w siebie.

Kasia i Dorota - odcinek 3

Kasia i Dorota to przyjaciółki z Legionowa, które znają się już od prawie.. 30 lat! Poznały się jeszcze w liceum i od tej pory są ze sobą na dobre i na złe.
Kasia postanowiła zgłosić Dorotę do programu, ponieważ nigdy nie widziała swojej przyjaciółki w eleganckim, kobiecym wydaniu, ale sama również chciałaby zmienić dużo w swoim wyglądzie.
Nie mogły trafić lepiej. Zmiany czas start!
Upływający czas zaczął powoli dawać o sobie znać, dlatego trzeba będzie poprawić parę rzeczy, które najbardziej przeszkadzają naszym bohaterkom.

Anna i Monika - odcinek 4

Ania i Monika poznały się na zawodach snowboardowych i od tamtej pory widują się regularnie. Połączyła ich nie tylko miłość do deski, ale także wspólna historia życiowa, ponieważ obydwie urodziły się bez lewego przedramienia.
Są odważne, silne i uwielbiają adrenalinę.
Mało tego - Monika została mistrzynią świata w zawodach para snowboardingu!
Metamorfoza w naszym programie to dla nich po prostu kolejna przygoda, której nie boją się odbyć!

Lekarze prowadzący metamorfozy w programie Daj się Odmienić

phone Kraków
phone Warszawa