DESIRIAL™ REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH

W SKRÓCIE
Cena od 3000 zł
Czas zabiegu 30-60 min
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria zabieg + wizyta kontrolna
Czas utrzymywania efektów 12-18 mc

EFEKTY ZABIEGU DESIRIAL™ REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH:

Efektem zabiegu odmładzania i rewitalizacji okolic intymnych preparatem Desirial jest zatrzymywanie objawów starzenia się okolic intymnych i przywrócenie prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwości tych regionów. Zabieg poprawia estetykę okolic intymnych zwłaszcza u pacjentek, u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Zastosowanie preparatów Desirial powoduje zwiększenie objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego, zwiększenie stopnia napięcia i nawilżenie skóry. Dodatkowo pobudzenie fibroblastów wpływa stymulująco na produkcję własnego kolagenu w komórkach.

Zabieg powoduje nie tylko wypełnienie okolic intymnych, ale także ich nawilżanie. Preparaty Desirial mogą być stosowane do zabiegów dla kobiet w różnym wieku – zarówno tych, które są jeszcze w okresie rozrodczym, jak i pań w fazie menopauzalnej. Ich wyjątkowość sprowadza się m.in. do tego, że są tworzone na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, a także posiadają w składzie dodatkowy antyoksydant, który odpowiada za przedłużone działanie preparatów. Preparaty Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Dzięki dodatkowi naturalnego antyoksydantu – mannitolu, charakteryzują się one przedłużonym działaniem.

Desirial Plus jest z kolei przeznaczony „do zadań specjalnych” – zwiększa objętość warg sromowych w sposób znaczny, pozwala na ich rewitalizację i zmianę kształtu. Efekty są uzyskiwane bardzo szybko (już po tygodniu można cieszyć się niemal pełnym rezultatem).

JAK WYGLĄDA ZABIEG DESIRIAL™ REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazań oraz wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej.

Polega na podaniu mikroigłą (Desirial™) lub kaniulą (Desirial Plus™) preparatu na bazie kwasu hialuronowego bezpośrednio w wargi sromowe. W przypadku wykorzystywania kaniuli lekarz przed jej wprowadzeniem wykonuje nakłucie mikroigłą. Przed zabiegiem obszar okolic intymnych poddawany zabiegowi jest znieczulony miejscowo kremem znieczulającym, a w razie takiej potrzeby wykonywane jest znieczulenie dentystyczne.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk miejscowy, ustępujący po ok. 4 godzinach.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ:

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – DESIRIAL™ REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH