LIPOMASSAGE LPG®

W SKRÓCIE
Cena od 120 zł
Czas zabiegu 20-40 min
Znieczulenie NIE
Chłodzenie po zabiegu NIE
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 10-20 zabiegów | 2-3 razy/tydzień
Czas utrzymywania efektów do 6 mc

Technologia LIPOMASSAGE LPG®

Cellu M6 Endermolab® to obecnie najnowocześniejsze na rynku medycyny estetycznej urządzenie, oferujące unikalną technologie ENDERMOLOGIE®. To innowacyjne (zintegrowane z łóżkiem zabiegowym) i kompleksowe urządzenie do zabiegów wykorzystujące pełen zakres bogatych możliwości techniki LPG w zabiegach estetycznych.

Technologia zabiegów endermologicznych polega na równoległym zastosowaniu elektronicznie sterowanych rolek oraz zjawiska próżni, które współdziałając – stymulują wierzchnie warstwy skóry. W efekcie dochodzi do powstawania reakcji chemicznych we wnętrzu skóry polegających m.in. na uaktywnieniu się metabolizmu tkanki tłuszczowej i stymulacji komórek do uwalniania opornego na dietę i ćwiczenia, tłuszczu.

Badania kliniczne potwierdzają, że technologia LPG pozwala na wykonanie zabiegów nie tylko na poziomie naskórka czy skóry właściwej, ale również w obrębie tkanki podskórnej zwiększając lipolizę tkanki tłuszczowej nawet do 70% oraz produkcję kolagenu o 240%.

Efekty zabiegu LIPOMASSAGE LPG®

LIPOMASSAGE™  to procedura dedykowana wszystkim obszarom ciała, naturalna i w pełni bezpieczna. Dzięki zabiegom endermologicznym możemy zlikwidować zasoby tkanki tłuszczowej w wybranych przez pacjenta obszarach ciała. Podczas wykonywania zabiegu dochodzi do intensywnej reakcji biologicznej reaktywującej proces usuwania komórek tłuszczowych z organizmu. Co więcej, poprzez mechaniczne oddziaływanie na tkankę tłuszczową, ulega ona zmiękczeniu, a osiągana dzięki zabiegowi stymulacja procesów krążenia przyspiesza jej wydalenie z organizmu. Efektem wykonania serii zabiegów LIPOMASSAGE™ jest również wygładzenie obszarów ciała, którym towarzyszy nierówna struktura (cellulit).

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest przeprowadzany przez dyplomowanego kosmetologa po ustaleniu wskazań do zabiegu i wykluczeniu przeciwwskazań podczas konsultacji. Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent ubiera się w specjalny strój (endermowear) stymulujący efekty zabiegu. Zabieg należy do przyjemnych i relaksujących dla pacjenta. Polega na masażu ciała przy wykorzystaniu specjalnej głowicy. Dochodzi wówczas do reaktywacji procesów zmierzających do eliminacji komórek tłuszczowych z organizmu.

Kosmetolog ma do dyspozycji 6 programów zabiegowych zależnych od wskazań, oczekiwań, ale również typu sylwetki pacjenta:

  • Androidalny typ sylwetki
  • Gynoidalny typ sylwetki
  • Zabieg wyszczuplający
  • Zabieg antycellulitowy
  • Endermodrenaż – lekkie nogi
  • Drenaż limfatyczny – cellulit wodny

Czas zabiegu

Zabieg trwa ok. 40 minut i jest przeprowadzany początkowo dwa razy, a później – raz w tygodniu. Aby uzyskać optymalne rezultaty ,proponowane jest wykonanie od 10 do 20 zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz- w celu uzyskania pełnego efektu drenującego – wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Dokładna ich liczba zabiegów uzależniona od oczekiwań pacjentki oraz indywidualnych predyspozycji.

Okres rekonwalescencji

Zabieg zazwyczaj nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Czas utrzymywania się efektów

Efekty zabiegów wykonywanych w serii utrzymują się do 6 miesięcy.

Zabieg jest wykonywany przez

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – LIPOMASSAGE LPG®