lek. med. Justyna Kostyra-Grabowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Justyna Kostyra-GrabowskaLek. med. Justyna Kostyra – Grabowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii – za zdanie egzaminu specjalizacyjnego z wyróżniającym się wynikiem otrzymała nagrodę Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie.

Od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną, skutecznie łącząc wiedzę i doświadczenie z obszaru dermatologii z potwierdzanym ocenami swoich pacjentów zmysłem estetycznym. Szeroka i specjalistyczna wiedza medyczna umożliwia jej holistyczne podejście do zdrowia i kondycji skóry, co przekłada się na bezpieczeństwo prowadzonych terapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej.

W szerokiej gamie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej preferuje te, które znacząco poprawiają kondycję skóry i pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu. Posiada również bogate doświadczenie w zabiegach korygujących z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, nici liftingujących oraz toksyny botulinowej.

W szerokiej gamie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej preferuje te, które znacząco poprawiają kondycję skóry i pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu.

justyna_kostyra_grabowska_1

Od 2005 roku zatrudniona na stanowisku asystenta w Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, gdzie specjalizuje się w leczeniu chorób skóry zarówno dorosłych jak i dzieci. W oddziale hospitalizowani są między innymi pacjenci z ciężkimi postaciami atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, chorobami pęcherzowymi. Uczestniczyła również w prowadzonych na oddziale badaniach klinicznych.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci. Fascynuje się światem zapachów i sztuką perfumiarstwa. Lubi literaturę fantasy, muzykę filmową i malarstwo digital painting.

phone Kraków
phone Warszawa