Leczenie cellulitu Alidya | Instytut MEDESTETIS | Warszawa

Alidya – leczenie cellulitu

Efekty zabiegu Alidya

Alidya to zarejestrowany preparat medyczny, przeznaczony do iniekcji w leczeniu i profilaktyce cellulitu. Podawany w formie mezoterapii bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej, wyłapuje szkodliwe jony żelaza i rozpuszcza magazynowane tam toksyny.
Bogata zawartość aminokwasów i cukrowców w tym preparacie poprawia także krążenie tętnicze, drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej i wpływa na likwidację wolnych rodników. W efekcie mezoterapia Alidya działa nie tylko antycelulitowo, ale również przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wyglądu.

Jak wygląda zabieg Alidya?

Zabieg z użyciem preparatu Alidya wykonuje lekarz tradycyjną metodą mezoterapii. Przed przystąpieniem do iniekcji miesza zawartość dwóch fiolek, dodając rozpuszczalnik do liofilizatu przy użyciu sterylnej igły. Po odkażeniu i oczyszczeniu miejsca zabiegowego dokonuje punktowych iniekcji. Zabieg należy wykonywać raz w tygodniu w serii od 7 do 12 powtórzeń.

Czas utrzymywania się efektów

Efekty terapii utrzymują się kilka-kilkanaście miesięcy od jej zastosowania. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu zaleca się dodatkowe wykonywanie drenażu  limfatycznego lub Endermologii LPG. Zalecane jest powtarzanie leczenia raz do roku, w celu utrzymania stabilnego rezultatu.

Przeciwwskazania

Produkt Alidya nie powinien być wstrzykiwany pacjentom z ostrymi lub chronicznymi chorobami skóry w obszarach poddawanych zabiegowi lub w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Nie powinien być stosowany u pacjentów ze stwierdzoną w wywiadzie reakcją anafilaktyczną lub poważnymi alergiami, u pacjentów z ciężkimi chorobami narządów lub układów, w tym chorobami autoimmunologicznymi, w przypadku dzieci oraz kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

Tagi

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Alidya | leczenie cellulitu