Dr Cyj Hair Filler – leczenie wypadania włosów

Efekty zabiegu Dr Cyj Hair Filler

Dr Cyj Hair Filler jest to jedyny preparat stosowany w zabiegach mezoterapii skóry głowy z zawartością siedmiu opatentowanych peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym. Zabieg ten jest z powodzeniem stosowany u osób mających problem z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem. Częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, zawarty w Dr Cyj Hair Filler, ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji i aktywnych składników preparatu. Bardzo małe dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów.
Kompleksowe połączenie dwóch składników stymuluje mikrokrążenie skóry głowy i odżywia osłabione mieszki włosowe, dzięki czemu dochodzi do przyspieszenia wzrostu włosów i zatrzymania ich wypadania.

Jak wygląda zabieg Dr Cyj Hair Filler?

Preparat podawany jest metodą iniekcji, cieniutką igłą z ampułko-strzykawki. U pacjentów wrażliwych na ból stosuje się chłodzenie kontaktowe lub specjalny spray mrożący. Terapia trwa ok. 30 min. Zaleca się aby procedura była powtarzana w serii 4 zabiegów w odstępie 2 tygodni.

Czas utrzymywania się efektów

Pierwsze widoczne oraz trwałe efekty zauważalne są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów. Obserwujemy przede wszystkim zahamowanie wypadania włosów, poprzez działanie na poziomie genów i DNA oraz pobudzenie wzrostu nowych włosów.

Przeciwwskazania

  • choroba nowotworowa
  • stany zapalne okolicy owłosionej skóry głowy
  • otwarte rany okolicy owłosionej skóry
  • ciąża i okres karmienia piersią

Prezentowany opis procedury ma ogólny charakter i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.

Tagi

Instytut MEDESTETIS | WARSZAWA – Dr Cyj Hair Filler