GeneO™

W SKRÓCIE
Cena od 300 zł
Czas zabiegu 15-30 min
Znieczulenie NIE
Chłodzenie po zabiegu NIE
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 4 zabiegi
Czas utrzymywania efektów do 3 miesięcy

EFEKTY ZABIEGU GENEO™:

Po wykonaniu zabiegu widzimy natychmiastową poprawę kondycji skóry. Zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia GeneO™, to błyskawiczna procedura pielęgnująca skórę, dająca jednoczesny efekt dotlenienia, złuszczania i wchłaniania substancji rewitalizujących skórę.

Dzięki GeneO™ szybko i skutecznie pozbędziemy się przebarwień I wyrównamy koloryt skóry. Efektem jest również wyraźe  podniesie się poziomu nawilżenia i dotlenienia skóry, a także redukcja drobnych zmarszczek

JAK WYGLĄDA ZABIEG GENEO™?

Zabieg wykonuje lekarz lub kosmetolog na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu. Przy pomocy pędzelka na skórę nakładamy żel dostosowany do pożądanych efektów i potrzeb skóry:

NeoRevive o działaniu odmładzającym lub

NeoBright o działaniu rozjaśniającym i odżywczym.

Zaaplikowany na skórze żel w połączeniu z kapsułką stworzoną z wodoroweglanu sodu oraz kwasu cytrynowego aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. Na skórze powstają niezliczone ilości pęcherzyków bogatych w CO2, które pękają na jej powierzchni, dotleniając ją. Mikrogranulki uwalniające się z kapsułki powodują szybkie złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest przygotowana aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym żelu m.in. kwas azelainowy, kojowy, hialuronowy.

CZAS ZABIEGU:

Zabieg trwa od 15 do 30 minut.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, ale bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona.

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Efekt gładkiej, oczyszczonej skóry utrzymuje się nawet do 3 miesięcy. Zabieg można wykonać w serii ( 5 zabiegów co 2 tygodnie) lub pojedynczo jako zabieg bankietowy.

ZABIEG JEST WYKONYWANY PRZEZ:

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – GeneO™