Rewitalizacja skóry 3 w 1 GeneO®

Efekty zabiegu GeneO

Po wykonaniu zabiegu widzimy natychmiastową poprawę kondycji skóry. Zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia GeneO, to błyskawiczna procedura pielęgnująca skórę, dająca jednoczesny efekt dotlenienia, złuszczania i wchłaniania substancji rewitalizujących skórę.

Dzięki GeneO szybko i skutecznie pozbędziemy się przebarwień I wyrównamy koloryt skóry. Efektem jest również wyraźne podniesienie się poziomu nawilżenia i dotlenienia skóry, a także redukcja drobnych zmarszczek.

geneo_yt

Jak wygląda zabieg GeneO?

Zabieg wykonuje lekarz lub kosmetolog na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu. Przy pomocy pędzelka na skórę nakładamy żel dostosowany do pożądanych efektów i potrzeb skóry:

NeoRevive o działaniu odmładzającym lub

NeoBright o działaniu rozjaśniającym i odżywczym.

Zaaplikowany na skórze żel w połączeniu z kapsułką stworzoną z wodoroweglanu sodu oraz kwasu cytrynowego aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. Na skórze powstają niezliczone ilości pęcherzyków bogatych w CO2, które pękają na jej powierzchni, dotleniając ją. Mikrogranulki uwalniające się z kapsułki powodują szybkie złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest przygotowana aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym żelu m.in. kwas azelainowy, kojowy, hialuronowy.

Czas zabiegu

Zabieg trwa od 15 do 30 minut.

Okres rekonwalescencji

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, ale bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona.

Czas utrzymywania się efektów

Efekt gładkiej, oczyszczonej skóry utrzymuje się nawet do 3 miesięcy. Zabieg można wykonać w serii ( 5 zabiegów co 2 tygodnie) lub pojedynczo jako zabieg bankietowy.

TAGI

Instytut MEDESTETIS | KRAKÓW – GeneO™