Rewitalizacja skóry 3 w 1 GeneO®

geneo1
W SKRÓCIE
Cena od 300 zł
Czas zabiegu 15-30 min
Znieczulenie NIE
Chłodzenie po zabiegu NIE
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria 4 zabiegi
Czas utrzymywania efektów do 3 miesięcy

Efekty zabiegu

Metoda GeneO® została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła być stosowana do każdego typu skóry oraz na każdy obszar twarzy. To przełomowe rozwiązanie opiera się o naturalne mechanizmy organizmu, dzięki czemu pozwala uzyskać jednocześnie 3 efekty: złuszczenie zewnętrznej, zniszczonej warstwy naskórka, wchłanianie substancji rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie.

Zabieg gwarantuje natychmiastowe efekty poprawy kolorytu i nawilżenia skóry. Znikają nieestetycznie wyglądające przebarwienia, natomiast zmarszczki ulegają wyraźnej redukcji. Twarz odzyskuje promienny i młody wygląd.

GeneO® to sposób na właściwą pielęgnację, jak również gwarancja optymalnego wchłaniania składników odżywczych.

geneo_yt

Jak wygląda zabieg?

W zależności od efektów, które chce uzyskać pacjent, do zabiegu można użyć dwóch rodzajów żelu: NeoRevive® o działaniu odmładzającym lub NeoBright® o działaniu rozjaśniającym i odżywczym.

Preparaty nakłada lekarz lub kosmetolog na wcześniej odpowiednio przygotowaną i oczyszczoną skórę twarzy i szyi.
Zaaplikowany żel łączy swoje działanie ze specjalnie opracowaną kapsułką Capsugen na bazie wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego. Substancje wywołują odpowiednią reakcje chemiczną nazywaną efektem Bohra. Powoduje to powstawanie wielu pęcherzyków zawierających liczne cząsteczki CO2, które pękając na powierzchni skóry dostarczają jej odpowiednie ilości tlenu. Mikrogranulki wydostające się z kapsułki powodują natychmiastowe złuszczanie warstwy rogowej naskórka, a przy tym usuwają istniejące zanieczyszczenia. Oczyszczenie, dotlenienie skóry i złuszczenie naskórka pozwoli odpowiednio szybko wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym żelu m.in. kwas azelainowy, kojowy, hialuronowy.

geneo2

Czas zabiegu

Zabieg trwa od 15 do 30 minut.

Okres rekonwalescencji

W niewielu przypadkach mogą pojawić się na skórze lekkie zaczerwienienia, które szybko ustępują. Ogólnie pacjenci nie wymagają specjalnego czasu rekonwalescencji i od razu po zabiegu mogą wrócić do normalnej aktywności.

Czas utrzymywania się efektów

Efekty utrzymują się zazwyczaj ok. 3 miesięcy. Zabieg można wykonywać pojedynczo (zabieg bankietowy) bądź w seriach po 5 zabiegów, co 2 tygodnie.